Ücretsiz Ses arttırıcı – hoparlör güçlendirici Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Ses arttırıcı – hoparlör kuvvetlendirici Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Ses arttırıcı – hoparlör kuvvetlendirici Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Ses arttırıcı – hoparlör kuvvetlendirici Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Ses arttırıcı – hoparlör kuvvetlendirici Apk İndir

Ücretsiz Ses arttırıcı – hoparlör kuvvetlendirici Apk İndir

Yeni Şaşırtıcı bir akıl almaz teknoloji!????????MAX Ses yükseltici PRO, telefonun sesini sistemin varsayılan değerlerinden daha yükseğe çıkarabilir. Müzik dinlemek, oyun oynamak, film takip etmek yada başka videolar takip etmek olsun, bu Android ses yükseltici bütün ses hacmini açabilir.Sadece cep telefonları, tabletler için değil, kulaklıklar ve harici amplifikatörler için de geçerlidir.

— Süper ses yükseltme işlevi —
???? Tüm müzik mekanlarının sesini genişletin: ses, video, oyun sesi.
????Tüm sistem sesini artırın: gelen arama zil sesi, bildirim sesi, alarm sesi.
????Harika ses spektrumu: Muhteşem görsel ses spektrumunu aynı anda şarkıları dinlerken seyredebilirsiniz, bütün ses spektrumları ses ritmine nazaran hareket eder.
???? Müzik Çalar Kontrolü: Şarkının başlığını ve sanatçısını gösterir, çal / duraklat, sonraki şarkı, önceki şarkı ve müzik çaların diğer kontrolünü sağlar.

Ses arttırıcı – hoparlör kuvvetlendirici Apk indir

????Basit kullanım: İki düğme sesi kontrol eder ve 6 ses
modu bir düğme ile değiştirilir.
????root yetkisine gerek duymaz.

Android için fantastik maksimum ses yükseltici kaşifiniz için hazır! Mühtiş bir ses yükseltici, cihazınızın ses düzeysini en üst düzeye çıkarır. Kullanımı rahat, ekolayzır artısı, kütlesinin 2 katını basit bir şekilde genişletmenize izin verir! Hemen bu ses yükselticiyi indirin ve tüm zil ve müzik sesini artırın!

Yasal Uyarı:
Yüksek seste ses çalmak işitme duyunuza zarar verebilir yada hoparlörlerinizi kırabilir. Uygun ses düzeysini elde etmek için ses düzeysini sıra sıra artırmanızı öneririz. Bu uygulamayı yükleyerek, geliştiricisini donanıma yahut işitme duyusuna gelebilecek zararlardan sorumlu tutmayacağınızı ve KENDİ RİSKİNİZDE kullandığınızı kabul edersiniz.

Bir cevap yazın