Ücretsiz Şehir Trafik Keskin Nişancı Nişancı Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Şehir Trafik Keskin Nişancı Nişancı Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Şehir Trafik Keskin Nişancı Nişancı Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Şehir Trafik Keskin Nişancı Nişancı Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Şehir Trafik Keskin Nişancı Nişancı Apk İndir

Ücretsiz Şehir Trafik Keskin Nişancı Nişancı Apk İndir

En kaliteli tüfek ve atıcı silahınızla trafiğin sürdüği şehirdeki suçluları ve gangsterleri vurmaya hazır mısınız? Çünkü şehirde otomobil kullananların sana ihtiyacı var. Bu kent trafik keskin nişancı atıcı oyunda en iyi keskin nişancı atıcı. Şehir trafiğinde en iyi keskin nişancı atış oyunlarından biridir.Şehirdeki teröristler, suçlular ve gangsterler, otomobillerde ve araçlarda dolaşıyorlar. Şehirden kaçmak için başkalarının arabalarını ve araçlarını çalıyorlar. Bu birinci kişi keskin nişancı atıcı oyunda modern keskin nişancı teçhizatı, kuvvetli delme mermileri, kuvvetli zoom işlevselliği ve seçkin özel polis keskin nişancı kullanın. Masum insanoğlu ve yolcularla bu trafikte şehirde fazlaca daha fazla araba var, onları keskin bir keskin nişancı ve yüksek profilli ölümcül keskin nişancı ile bu kent trafiğinde otomobillerde dolaşan soyguncular, gangsterler ve suçlulardan kurtarmanız gerekiyor hedefler. Diğer aksiyon dövüş oyunları, keskin nişancı oyunları, atış oyunları gibi ücretsiz bir fps keskin nişancı oyunu.

Şehir Trafik Keskin Nişancı Nişancı Apk Full

Gangsterler, suçlular, teröristler ve soyguncular hasım araçlarını ve düşman arabalarını kullanıyorlar, ateş etmeleri ve arabalarına ateş ederek onları vurmanız gerekiyor. Düşman otomobilleri bir imleçle işaretlenecek, şehirden kaçmadan ilkin onları vurmanız gerekiyor. Bir keskin nişancı silahı ile müthiş bir atış ve en iyi atış becerilerinizle müthiş bir komando keskin nişancı olarak tüfek ateş etmeniz icap eder.

Şehir yolundasınız, bi hayli sayıda araba ve araçla, en iyi tüfeklere ve silahlara ve bütün bu atış görevlerini tamamlamak için kuvvetli silahlara sahipsiniz. Farklı keskin nişancı atış oyunlarında olduğu benzer biçimde hususi kuvvetlerden bir trafik keskin nişancısınız. Bu bir FPS Sniper Shooter oyunu, onlara hedefleyerek hız hasım araçları ve hasım arabaları vurmaya icap eder.

Şehir Trafik Keskin Nişancı Nişancı Bilhassari

– En kaliteli tüfekler ve silahlar ve kuvvetli silahlar
– Hedefe nişan almak için son aşama kuvvetli zoom
– Heyecan verici Müzik
– Her düzen için sıkıntılı görevler
– Ücretsiz FPS Keskin Nişancı Oyunu

Bir cevap yazın