Ücretsiz Ormancı keskin nişancı katili Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Ormancı keskin nişancı katili Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Ormancı keskin nişancı katili Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Ormancı keskin nişancı katili Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Ormancı keskin nişancı katili Apk İndir

Ücretsiz Ormancı keskin nişancı katili Apk İndir

Düşman atıcıları ve vahşi canavarlarla dolu bir çekim harp alanına kendinizi kaptırın. Eğitimli bir keskin nişancı atıcı olarak, kendinize zarar vermeden düşman atıcıların dalgalarına karşı yalnız mücadele etmeniz icap eder. Düşman askerleri tarafınca işgal edilen Jungle Areada bir görev temizliği yapmanız icap eder. Ormanda dolaşırken düşmanları ortadan kaldırmak için en iyi ordu keskin nişancı tahsil atış becerilerini kullanın. Kurbağaların sesini dinledikten sonrasında size saldırmak için dikkatli olun ve bunun bunun yanında eğitimli keskin nişancı avıyla onları avlamak için size saldırabilir Becerileri.

Bu parasız dövüş oyunu, keskin nişancı avcılığı becerileri ile yalnız olduğunuz, ölümcül bir ormanda atış maceralarındaki deliğinizi yapar; size bir yangın örtüsü vermek için takım yahut ekibiniz yoktur. Düşmanlarına karşı bu tehlikeli savaşı kazanmak için sınırlı vakit sınırlaması içinde tüm tehlikeli ve zorlu görevleri tamamlamalısın.
Orman keskin nişancısı ünitesinin en iyi keskin nişancı katiliyken, düşmanlarınızı yırtıcı orman hayvanlarının avlanmasına ve düşmana karşı savaşın karışımı ve vahşi ormanda hayvanların avlanmasına karşı size nazaran çok sıkıntılı ve serüvenci bir görev yapmak için doğru olanı yapın. Böylelikle düşmanlarına karşı mücadele ederek zaferle yüceltilmiş olursunuz. Aslan, gergedan, kurt, boğa ve diğer yırtıcı ormanda hayvanlar benzer biçimde ormanda bulunan yırtıcı hayvanlara karşı hayatta kalmanızdır. Keskin nişancı avcı deneyiminizle onları aşağıya indirin. Misyon temizliğini başarıyla tamamlamak için.

Ormancı keskin nişancı katili Apk Full indir

Oyunun her düzeysi, aksiyon bağdaştırıcıları için coşku ve çekim heyecanı ile doludur. Tehlikeli bir muharebede en iyi sonlandırıcı atıcı rolünü canlandırırken ustalaşmış keskin nişancı silahından en iyi sonucu alın. Kara ve masum yaratıklarınızı hasım saldırı saldırısından kurtarmak için cesaret ve becerilerinizi gösterin.

Oyun Oynama

Oyun, çekim heyecanları ve komando taktikleri ile dolu çarpıcı ve sıkıntılı bir oyun içerir. Herhangi bir yardım almadan fena güçlere karşı ölümcül problemlerle yüzleşebilecek özel kabiliyetlere sahip olan eğitimli bir komando rolünü nerede yerine getirdin. Düşmanlarınızı ve canavarları hedeflemenizi ve onları hücumdan temizlemek için onları vurmanız gerekecek. Düşmanlarınızın kuvvetli olduğunun farkında olun, bu yüzden sağkalım mühimdir. Eğer ölürseniz, görev başarısız olur. İşte bundan dolayı kendinizi en yaşayan efsanelerden biri olarak ispatlayın.

Bilhassar

⇛Gelişen oyun
⇛Genel 3D Grafikler
3D 3D Ortamda Ateşli Birinci Kişi Çekimi
Gerçekçi ses efektleri ve tepki veren eylem ile en çevreye
Modern keskin nişancı atıcı silahlara erişin ⇛
⇛Düzin ve kolay kontroller

En yeni oyunlarımızı ve öteki güncel haberlerimizi hissetmek için bizi en sevdiğim şebekede bulun:
Facebook @ https://www.Feysbuk.Com/NeoSoftWorld?Ref=profile

Bir cevap yazın