Ücretsiz Nihai tavşan simülatörü Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Nihai tavşan simülatörü Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Nihai tavşan simülatörü Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Nihai tavşan simülatörü Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Nihai tavşan simülatörü Apk İndir

Ücretsiz Nihai tavşan simülatörü Apk İndir

Nihai tavşan simülatörü, vahşi tavşan en son tavşan simülatörü ve hayvan ölüm kalım oyununu sunar. Ailenizi büyütmek için çılgın bir tavşan olarak oynamaya ve Orman ve Hayvan Çiftliklerideki Kurt, Yılan, Akrep, Örümcek, Anaconda ve öteki yırtıcı hayvanlara karşı savaşmaya hazır olun. Tavşan ailesi sim tamamen eşinizi ve bebek tavşanınızı orman hayvanlarından korumakla alakalıdir. Ailenizin yalnız ormanda havuç, ot, yiyecek maddesi ve su bulmasına yardım edin.
 
Nihai tavşan simülatörü, Tavşan oyunları sevenler için rakiplerle savaşmak ve bütün zorlu hayvan ailesi görevlerini tamamlamak için özel olarak dizayn edilmiştır. Eşinizi ve minik tatlı tavşanlarınızı ormandaki en yırtıcı hayvanlara karşı korumak için ormandan kaçın. Hayatınızı kurtarmak için varış yerinize ulaşmak için öfkeli kurt ve yılanlardan kaçın. Dev hayvanları öldürmek için tavşan ailesi klanını ve tavşan ordusunu kur.

Tavşan ailesini büyüt, sempatik tavşan tavşanlarını yetiştir ve onlara orman avcılarıyla nasıl savaşacaklarını ve yiyecekleri ormandaki yırtıcı doğada iyi mi toplayacaklarını öğret. Nihai tavşan simülatörü en iyi hayvan ailesi simülatörü ve en son tavşan ölüm kalım oyunudur. Hayvan aile oyunları sevenler, bir tavşanın yaşamını deneyimlemek için tüm görevleri oynamak ve tamamlamak zorundadır.

Nihai tavşan simülatörü Apk indir

Nihai tavşan simülatörüun Bilhassari:
✔️ Eşinizi Koruyun ve Tavşan Ailesini Arttırın.
✔️ Hayvan Yırtıcıları ile Savaşmak İçin Tavşan Klanı İnşa Et.
✔️ Tavşan Tavşanlar için Havuç, Ot ve Su topla.
✔️ Yılan, Kurt, Örümcek ve Diğer Vahşi Hayvanlar ile savaşın.
✔️ Son Tavşan Simülatörü Oyunu keyfini çıkarın.

Tavşan adasında orman düşmanlarına karşı savaşmak için tatlı tavşan benzer biçimde oynamaya hazır olun. Tavşan ailesi sim, hayvan oyunları ve aile simülatörü oyunları içinde en iyi oyundur. Bu tavşan hayatta kalma oyununda, hayatta kalmak için vahşi hayvanlarla ve orman canavarlarıyla savaşmalısın. Eşinizi yansıtmak ve tavşan ailenizi vahşi ormanda büyütmek için Ultimate Tavşan Simülatörünü derhal indirin.

Bir cevap yazın