Ücretsiz Movavi Clips Video Editor – video yapma programı Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Movavi Clips Video Editor – video yapma programı Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Movavi Clips Video Editor – video yapma programı Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Movavi Clips Video Editor – video yapma programı Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Movavi Clips Video Editor – video yapma programı Apk İndir

Ücretsiz Movavi Clips Video Editor – video yapma programı Apk İndir

☆ Sezgisel arayüzü ile Video yapma programı
☆ Hızlı ve hassas kesim
☆ Tüm temel özellikler

Movavi Clips, mobil cihazınız için dizayn edilmiş gelişmiş bir video editor yazılımıdır! Program, harika videolar yada entresan Hikayeler oluşturmanız için ihtiyaç duyulan her şeye haizdir: sezgisel kontrolleri, kuvvetli araçları ve HD değerinde dışa aktarmayı bir arada sunan kullanıcı dostu bir arayüz. Kesme, çevirme benzer biçimde fazlaca sayıda düzen aracını bir arada sunan video editor ile benzersiz renk filtrelerini, geçişleri ve konulu etiketleri tercih ederek filmlerinizi geliştirebilirsiniz. Slayt yapma programının parasız dahili kütüphanedeki müzik parçaları ve albümlerinizdeki resimlerle görkemli slayt gösterileri oluşturabilirsiniz. Her şey oldukca basit – mobil cihazınızdaki bu video düzenleyicinin gücü ile reel bir video yıldızı olabilirsiniz!
????VİDEO DÜZENLEME????
☆ Video yapma programındaki kullanışlı zaman tüneli aracındaki fotoğrafları düzenleyin
☆ Videoları bölün ve birleştirin
☆ Videoları kati ve parmağınızı sürükleyerek istenmeyen bölümleri kaldırın
☆ Hikayeler kurmak için videoları arzu ettiğiniz sırada bir araya getirin
☆ Mükemmel bir görüntü için göz alıcılık ve doygunluğu ayarlayın
☆ Klipler içinde kusursuz geçişler katın
☆ Resimler katın ve düzenleyin: etkisinde bırakan slayt gösterileri oluşturmak için otomatik kaydırma ve yakınlaştırma efekti uygulayın
☆ İlginç ve benzersiz çıkartmalar uygulayın
☆ Bir fotoğrafa yada klibe metin katın. Metnin konumunu, yazı tipini, boyutunu ve rengini ayarlayın.

Movavi Clips Video Editor – video yapma programı Apk Full

Bu video düzenleme programı ile videonuza müzikler ekleyebilir, klipleri kırpabilir ve bölebilir, videoları birleştirebilir, ses ve video hızını ayarlayabilir ve daha pek fazlaca şeyi uygulayabilirsiniz.
Video düzenleme hususunda asla tecrübeniz yok mu? Endişelenmeyin! Movavi Clips video düzenleme uygulamasıyla, v bloğunuza yada aile arşivinize hususi filmler oluşturmak için herhangi bir hususi malumat yada beceriye haiz olmanıza gerek yok. Uygulamayı açtığınızda, video oluşturma programımız size birkaç dakika içinde ustalaşmanıza destek olacak kıymetli ipuçları gösterecek.
Kapsamlı bir video düzenleyici olan Movavi Clips ile aileniz, dostlarınız yada günlük video bloğunuzla alakalı unutulmaz filmler hazırlayın. Akıllı telefonunuzun yahut tabletinizin kamerası ile birkaç tane video çekin, film editörümüzü ücretsiz olarak indirin ve videoları bir profesyonel gibi düzenleyin!

Bir cevap yazın