Ücretsiz Monument Valley 2 Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Monument Valley 2 Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Monument Valley 2 Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Monument Valley 2 Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Monument Valley 2 Apk İndir

Ücretsiz Monument Valley 2 Apk İndir

Büyüleyici bir mimari boyunca yolculuğa çıkarken anne ve çocuğuna klavuzluk edin, Kutsal Geometrinin sınırlarını öğrendikçe yanıltıcı patikaları ve enfes bilmeceleri keşfedin.

Ödül kazanan Monument Valley oyununun katiyen güzellikteki devamı, devamı olan Monument Valley 2, güzel ve katiyen bir dünya çapında çiçeği burnunda bir macera sunuyor.

Çocuğuna vadinin gizemlerini öğreten Roya nefes kesici ortamları keşfederken ve yola idame etmek için mimariyi değiştirirken yardım edin.

=====

quot;Önceki oyuna kıyasla daha kapsamlıquot; – WIRED

quot;Beni mutlu etmek için elinden geleni icra eden, gerçeküstü bir dünyanın süsleriquot; – POLYGON

quot;Gördüğüm ve duyduğum her şey beni mest ettiquot; – DESTRUCTOID

quot;Sadece mobil oyunları da geçelim, oynanabilecek en güzel oyun tecrübelerinden biriquot; – POCKETGAMER

=====

BAĞIMSIZ BIR MACERA
Monument Valley evreninden tamamen yeni bir hikaye. Monument Valley 2nin tadını çıkarmak için daha ilkin Monument Valley oynamış olmanıza gerek kalmamıştır.

Monument Valley 2 Apk indir

GÜNCEL GÖRSELLER
Mimari tarzların karışımından esinlenilmiş çizimler, her biri nefes kesici geometrik yapılara dönüştürülmüş sanatsal hareketler ve şahsi etkiler.

GÜZEL SES
Ronun ve çocuğunun yolculuğunun her adımına harika halde uyarlanmış benzeri olmayan melodik etkileşimli müziklere kendinizi bırakın.

=====

Monument Valley 2nin emek vermesi için Androidin 4.4 yada daha üst bir sürümü gereklidir.

Bir cevap yazın