Ücretsiz Modern Ahşap Kargo Taşıyıcı Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Modern Ahşap Kargo Taşıyıcı Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Modern Ahşap Kargo Taşıyıcı Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Modern Ahşap Kargo Taşıyıcı Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Modern Ahşap Kargo Taşıyıcı Apk İndir

Ücretsiz Modern Ahşap Kargo Taşıyıcı Apk İndir

Oyun Yuvası Stüdyosu, 2017 senesinin en iyi kargo simülasyon oyunu sunar. Diğer kargo 3d nakliye araçları ve simülasyon oyunları ile ilgili rüya görmeyi bırakın şu nedenle zamanında, en iyi kent ve ormanda kargo nakliye aracı olan reel bir kargo nakliye aracı sürücüsünü yaşayın.

Bu off-road ahşap yük nakliye oyununda dağ tepesinden ve ormanlık alanlardan bütün düzeyleri tamamlamak için kentin ulaşımına değişik yük malları ile farklı görevler ve birden fazla düzey var. Sizlere traktör, damperli kamyon ve büyük tekerlek şeklinde değişik kargo taşımacılığı verildi. Kamyon

En yeni Modern Ahşap Cargo Transporter 3D ile heyecan verici bir kamyon aşırı tepeye sürmenin vakti geldi. Sürükleme ve tepeler ve ormanlık alanlarda reel kamyon sürüş simülasyonu ile en enteresan off road kargo kamyon dağ oyunlarından birinin tadını çıkarın. Aşırı yük kamyon sürücüsü olarak kabiliyetlerinizi gösterin ve en iyi kargo sürücüsü olduğunuzu kibar olduğunuzu ispatlayın ve istif aracını güvenilir bir biçimde park edin.

Bu kargo kamyonu, Trucker Parking oyunundan farklıdır, onun bir maceralarını PK kargo simülasyon challenge oyunu. Off-road kargo sürücüsü olarak ergonomik ve sonra tepeden inme kanalıyla değişik karargahlar için mal taşımak için bir Ordu kamyon şoförü vazife olarak öncesinden yük vazife sürücüsüne adım atacaktır Ve kentin ormanlık alanları. Şimdi ne bekliyorsun, ağır orman görev kargosu teslimatı elinizde.

Modern Ahşap Kargo Taşıyıcı Apk indir

Her şeyden ilkin, orman ve dağlar benzer biçimde çeşitli yerlerden römorka ormanda demet yüklemeniz gerekiyor ve o vakit bu günlük paketini uygar şehirde bulunan özel ambarlara taşımak ve teslim etmek zorundasınız.

Göreviniz, farklı ambarlara olan arzın durmaması ve ağır nakliye aracı ve ağır yük kamyon sürücüsü benzer biçimde kabiliyetlerinizi ispatlamanızdır. Bu ormanları hassas ve doğru bir halde hedefine doğru kinetik ettireceksiniz. Öyleyse ellerini ormanda ahşap kargo taşımacılığına sok ve bu kamyon oyunun otoyol kral ol. Cesur olun ve kendinizi bu büyük gerçek ahşap taşıyıcının bir sürücüsü olmaya cesaret edin.

Bilhassar:
* Gerçek zamanlı simülasyon ve sürüş deneyimi
* Gerçekçi Fizik ve Oyun Oynama
* Çok Seviyeli
* Zaman Görev Modu
* Eğim, direksiyon ve düğmeler şeklinde çoklu kontroller
* Düzgün direksiyon, frenler, kaldırma, döndürme ve kamyon çekme kumandaları
* Her düzey tamamlama armağan
* Çoklu Ağır kamyon tarzı
* Şaşırtıcı 3D grafikler ve çevre

Peki ne için bekliyorsun? Nefesini tutun ve bu Yeni Modern Ahşap Yük Taşıyıcısını indirin ve oynamaya ve sürüş keyfini yaşayın. Unutmayın, Görüşleriniz ve puanlarınız, sizi, ailenizi ve dostlarınızı eğlendirmek için oyunlarda daha keyifli hale gelmek için kendimizi yoğun tutmamız yönünden mühimdir.
Eğer ele alınması ihtiyaç duyulan bir hata bulursanız, bizlere bir e-posta gönderin, onu geliştireceğiz ve olabilecek olan en kısa bir sürede e-postanızı yanıtlayacağız.

Bir cevap yazın