Ücretsiz Minecraft PE Ustası Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Minecraft PE Ustası Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Minecraft PE Ustası Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Minecraft PE Ustası Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Minecraft PE Ustası Apk İndir

Ücretsiz Minecraft PE Ustası Apk İndir

Minecraft PE için asterMaster Bu uygulama Minecraft PEyi yüklemek için değil, hem de olağanüstü Minecraft haritaları, derileri, dokuları ve modlarını indirmek için tasarlanmamıştır. Minecraft için bir çok harita var. Oyuncular macera haritaları, PVP haritaları, MiniGame haritaları ve daha fazlasını indirebilirler. Minecraft PE için Master, her gün haritaları, kaplamaları, dokuları, tohumları ve Minecraft modlarını güncelleyerek oyuncuların en yeni kaynaklara ulaşabilmelerini ve Minecraft PE oynamanın keyfini çıkarmasını yarayacak. Uygulama için kaynakları toplamaya devamlı odaklanacağız. Minecraft PE için Mastera eklenecek kendi MCPE kartlarınızı, derilerinizi, dokularınızı, eklentilerinizi yahut modlarınızı gönderebilirsiniz. E-posta ile gönderilebilirler ([email protected] adresinde)

EcMacraft PE için harita
-Priklyuchenie
-Populyarny
-Pvp
-Vyzhivanie
-Parkur
-Mini oyunları

Minecraft PE için Moda
-Magiya
-Populyarnye
-Izobreteniya
-Monstry
-Zhivotnye

Minecraft PE için Skins
-4d derileri
kızlar için derileri
adam derileri
oyunlardan derileri
kahramanlar derileri

Ec Minecraft PE için özellikler
-16×16
-32×32
-64×64
-128×128

Ec Minecraft PE için Taraflar
-gory
-peschery
-surfaces
– Adalar

Bazı tatbik özellikleri BlockLauncher gerektirebilir.

SORUMLULUKDAN ÇİZİM: Bu Minecraft Pocket Edition için resmi olmayan bir uygulamadır.

Minecraft PE Ustası Apk indir

Minecraft adı, Minecraft markası ve Minecraft varlıkları Mojang ABnin yada muteber sahiplerinin malıdır. Tüm hakları saklıdır. Http://account.Mojang.Com/documents/brand_guidelines e göre

Bu uygulamada indirilmek üzere gelen tüm dosyalar ücretsiz sevkiyat için lisansa tabidir.

Fikri mülkiyet haklarınızı yahut başka herhangi bir anlaşmayı ihlal ettiğimize inanıyorsanız, bize [email protected] adresinden e-posta gönderin; gerekli önlemleri derhal alacağız.

Bir cevap yazın