Ücretsiz mafya şehir keskin nişancı atıcı – elit silah çeki Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz mafya şehir keskin nişancı atıcı – elit silah çeki Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz mafya şehir keskin nişancı atıcı – elit silah çeki Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz mafya şehir keskin nişancı atıcı – elit silah çeki Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz mafya şehir keskin nişancı atıcı – elit silah çeki Apk İndir

Ücretsiz mafya şehir keskin nişancı atıcı – elit silah çeki Apk İndir

Şehir Sniper SharpShooter ve FPS oyunları oynamayı seviyor musun? Evet ise, bu en iyi ücretsiz keskin nişancı 3D fps görev oyununu hususi ops komando elitleri olarak oynayın. Şehir keskin nişancı atıcılık becerilerinizi tercih ederek bütün gangsterleri, suçluları ve mahremiyetlerini bitirmiş olun. Bu fps keskin nişancı oyunu heyecan verici misyonların tam paketidir.

Modern bir hususi kuvvet komando olarak, elit bir keskin nişancı atıcı, bu ücretsiz aksiyon fps online oyunda keskin nişancı tüfeği şeklinde uygar taarruz silahı ve sivilleri kurtarmak ile tüm hayatta kalma görevini bitirdi. Modern bir özel Ops oyuncusu olarak, bu kent keskin nişancı atışı savaş alanı yangın işbırakımı oyun ilerlemek için saldırı tüfeği kilidini yada keskin nişancı tüfek ile donatmak. Şaşırtıcı 3D görseller, yolu tıkayan teröristleri ortadan kaldırmak, şehirdeki saldırıya uğrayan Gangsterlerden sivilleri savunmak şeklinde çarpıcı ve heyecan verici bir misyon. Mafya ve gangsterlerin dehşeti, Rehine hayatta kalma kritik! Dağ Sniper Atış realist ve eşi olmayan bir aksiyon oyunu.

Gerçek Keskin Nişancı Atış 3D Gangster Keskin Nişancı Silahı Nişancı Oyunları:
Bu fps keskin nişancı oyunlarında kendi şehir keskin nişancı nişancınızı yaratın, SNIPER SHOOTING CAREERını geliştirin ve Shotgun ve modern keskin nişancı saldırısı ile ergonomik yaparak rütbesini artırın. Eğer elit keskin nişancı atıcınızın hazır olduğunu kafanızı yoruyorsanız o zaman şimdi bu City Elite uygar Sniper Shooter: FPS Survival Gamesi indirin. Gerçekte bu kent keskin nişancı 2019: FPS Survival Games keskin nişancı atış oyunlarının modern bir şeklidir.

mafya şehir keskin nişancı atıcı – elit silah çeki Apk Full indir

Bu 3D Şehir Sniper Shooter oyunu sınırsız keskin nişancı atışı sebebiyle bütün Atıcılık Oyunları en iyisidir. En son www dünya savaşı sebebiyle bütün gizli ajanlar gizli saklı bir görevle meşguldür ve şimdi dünyayı kurtarmak ve şehri Underworld mafia gerçek gangster ve haydutlardan kurtarmak sizin göreviniz. Kendine bir keskin nişancı atıcı diyorsan ve keskin nişancı oyunları ve hayatta kalma oyunları oynamayı seviyorsan, o vakit tüm kabiliyetlerini koy ve bu en iyi parasız keskin nişancı oyunlarında bütün keskin nişancı görevlerini tamamla City Sniper nişancı: FPS Survival Games.

Keskin nişancı tüfeği, tüfek, av tüfeği ve hibe gibi bütün silahlarınızı seçin. Şehrin bütün düşmanlarını arayıp yok et ve görevi tamamla. Bu yeraltı çetesinin patronunu bırakma, o tüm suçların arkasındaki usta akıl. Tüm suçluların usta aklını öldürürseniz, uyuyan uykunun ötesinde sonsuza dek uyuyacaksınız. Cesur ol, av tüfeği keskin nişancı atıcılık fps ölüm kalım oyunları ile onu yok.

Mafya Şehri Keskin Nişancı Nişancı Bilhassari – Elit Silah Atış Savaşı:
• HD gerçekçi 3D grafikler ve modern animasyonlar
• Modern keskin nişancı tüfeği benzer biçimde birden fazla saldırı silahı topla
• Kolay ve çekici kontroller
• İstediğiniz vakit, dilediğiniz yerde parasız oynayın

Bir cevap yazın