Ücretsiz Kobo Books Okuma Uygulaması Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Kobo Books Okuma Uygulaması Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Kobo Books Okuma Uygulaması Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Kobo Books Okuma Uygulaması Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Kobo Books Okuma Uygulaması Apk İndir

Ücretsiz Kobo Books Okuma Uygulaması Apk İndir

Milyonlarca okur Koboyu seviyor! Sen de bugün onlardan biri ol ve parmaklarının ucundaki 5 milyondan fazla başlığın keyfini çıkar.

Kobo Okuma Uygulaması, dünyanın en iyi eKitapları, çizgi romanları ve çocuk kitaplarından bir araya gelen kapsamlı kataloğuna göz atmanızı ve sorunsuz bir biçimde göz alıcı zeka telefon yahut tabletinizde okumanızı sağlar. Yazar, başlık, konu yada türe bakılırsa arama yapın ve sonraki okuma deneyiminizi keşfedin.

Yeni bir favori keşfetmek için Kobonun ücretsiz eKitap koleksiyonunu inceleyin.
Şimdi göz atın: https://www.Kobo.Com/tr/tr/p/free-ebooks

Her saat güncellenen en popüler ve en fazla okunan eKitapları inceleyin!
Şimdi göz atın: https://www.Kobo.Com/tr/tr/ebooks/top

Kobo Okuma Uygulamasının rahat ve sorunsuz bir okuma deneyimi için en iyi özellikleri sağlamaktadır:

• Mükemmel okuma deneyiminizi oluşturun ve özelleştirin. Canlı ve net metnin keyfine varın ve boyutunu ve stilini dilediğiniz benzer biçimde ayarlayın.

Kobo Books Okuma Uygulaması Apk Full indir

• Okuma alışkanlıklarınıza dayanarak oluşturulan kişiselleştirilmiş öneriler keşfetmek bi hayli basittir. Ayrıca, bir sonraki kusursuz okuma deneyiminizi keşfetmek için binlerce eKitabın ücretsiz ön izlemesi size yardım edecektır.

• Bıraktığınız yerden devam ederek kaldığınız yeri hiçbir vakit kaybetmeyeceksiniz. Kobo Okuma Uygulaması, yer işaretlerinizi, notlarınızı ve vurgulamalarınızı otomatik olarak eş zamanlayacaktır ve böylece tüm cihazlarınızda okumaya devam edebileceksiniz.

• Kitap aşkınızı Facebook, Twitter ve Instagramda paylaşın. Favori alıntılarınızı, notlarınızı ve okuduğunuz eKitaptan çıkardığınız düşünceleri mesaj olarak gönderin.

• Okuduğunuz kitapları puanlayın ve yorumlayın yahut sizin gibi kitap severlerin yorumlarını okuyun.

• Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Felemenkçe, Portekizce, Brezilya Portekizcesi yahut Japonca dil alternatifleriyle okuyunuz.

Bir cevap yazın