Ücretsiz Klever Wallet Bitcoin, Ethereum, Tron, Kripto Al Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Klever Wallet Bitcoin, Ethereum, Tron, Kripto Al Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Klever Wallet Bitcoin, Ethereum, Tron, Kripto Al Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Klever Wallet Bitcoin, Ethereum, Tron, Kripto Al Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Klever Wallet Bitcoin, Ethereum, Tron, Kripto Al Apk İndir

Ücretsiz Klever Wallet Bitcoin, Ethereum, Tron, Kripto Al Apk İndir

Klever, Bitcoin (BTC), TRON (TRX), Ethereum (ETH), Binance (BNB) ve dünya çapında 200den fazla ülkeden 2 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren öteki kripto paralar için rahat, kuvvetli, zeki ve emin bir kripto cüzdanıdır.

Klever, anahtarları üyelerine bırakan, merkezi olmayan bir p2p ve kişisel gizleme cüzdanıdır. Bu, hususi anahtarlarınız üzerinde tam kontrole haiz olduğunuz ve Klever ekibinin hiçbir vakit yahut hiçbir halde kullanıcıların fonlarına erişemeyeceği, özel anahtarlarınızı görüntüleyemeyeceği anlama gelir.

Klever ile Kriptoyu Gerçekten Sahiplenin
Klever, kendi parasını ve kriptolarını test etmeyi seven insanoğlu için yapılmıştır ve mobil ödemeler ve kendi finansal geleceğinizin anahtarlarını kendiniz tuttuğunuz bir yaşam seçimi için dizayn edilmiştır.

Klever, kriptonuza ve finansal yatırımlarınıza reel ve güvenli sahiplik sunar. Klever uygulamasının güvenliği, aktif üyenin özel anahtarlarını tamamen sakınan gelişmiş emniyet mekanizmaları kullanan Klever OS altyapısına dayanır.

Kleverin şifrelenmiş güvenilir mimarisi, şifreleme için en son askeri derslik teknolojiyi kullandığından, hususi anahtarları ve hassas verileri yalnızca aktif üyenin hususi cihazında kullanılabilir hale getirir.

Kripto mu alacaksınız? Klever ile Çok Kolay ve Çok Keyifli
Dünyanın arzu ettiğiniz yerinden bir kredi kartı yahut banka kartı ile kripto alabilir ve bunları Klever uygulamasının içinde güvenilir bir biçimde birkaç dakikada cüzdanınıza alabilirsiniz.

İster yeni süregelen biri ister profesyonel bir kripto meraklısı olun, Klever ile Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini satın almak çok rahat, güvenilir ve zevklidir.

Kriptoya yatırım yapmak ve merkezi olmayan finans dünyasında yer almak basit, rahat olmalı ve Klever size bunu sağlıyor.

Klever Wallet: Bitcoin, Ethereum, Tron, Kripto Al Apk Full

Kripto takas mı arıyorsunuz? Klever, 300den Fazla İşlem Çifti Sunuyor
Klever, Klever Dönüştürde doğrudan takas için 300den fazla çift sunar; bu, kullanıcıların cüzdanı hiç terk etmeden bir tokenı yada coini tek bir tuşla emin bir halde diğerine dönüştürmesini sağlar.

Klever Dönüştür, BTC, ETH, TRON ve diğer 50 kripto varlığına düşük ücretler ve yüksek emniyet ile direkt dönüştürme olanağı sunduğundan, kripto alışverişi sorunsuz bir hal alır.

Merkezi Olmayan Finans Parmaklarınızın Ucunda
Binlerce Ethereum ve Tron tabanlı merkezi olmayan uygulamalara (dapps) Klever Browserda erişilebilir, bunların tümü kullanıcılarımız için edilgen gelir ve kazançlı yatırım fırsatları taktim etmek için uygulama içerisine sorunsuz bir biçimde entegre edilmiştir.

Klever, oyun, eğlence, ömür seçimi, yatırım, merkezi olmayan finans ve öteki p2p uygulamaları benzer biçimde blok zincirindeki en geniş dapps alternatiflerini kullanmanızı sağlar.

10 Blok Zinciri ve Binlerce Kripto Desteği
Klever ekosistemi, güvenli depolama, gönderme, alma, yükleme ve takas etme için şu kripto para birimlerinin dahil olduğu dünyanın en büyük blok zincirlerini destek sunar:
– Bitcoin (BTC)
– Ethereum (ETH)
– TRON (TRX)
– Binance (BNB )
– Ripple (XRP)
– Litecoin (LTC)
– DigiByte (DGB)
– DogeCoin (DOGE)
– Dash (DASH)
– Bitcoin Cash (BCH)
– Tüm ERC20 tokenları
– Tüm TRC10 ve TRC20 tokenları
– Tüm BEP20 tokenları

Global Erişim
Küresel bir blockchain ve kripto para meraklılarına hizmet veren Klever, 24 dilde mevcuttur ve standart USD dışında 164ün üzerinde farklı ulusal para biriminde değerleri ve fiyat aralıkları gösterme özelliğine haizdir.

Mantıklı Seçim
Para kazanmada özyönetim yoktu ama bugün mahremiyete ihtiyacımız var. Gelecek bizlere Telegramın yeni SMS uygulamaları sebebiyle çalışmadığını ve para birimlerimizin akıllı anlaşmaler olduğunu söyleyen bir Sinyal gönderdi. Kriptoları süratle gönderip alabilir, kâr elde edebilirsiniz. Bu paraları tutmak için üst düzey askeri bir güvenliğe haiz akıllı bir kripto cüzdanına ihtiyacımız var.

Bir cevap yazın