Ücretsiz Kilo Verme Egzersizleri – 30 Günde Kilo Ver Erkek Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Kilo Verme Egzersizleri – 30 Günde Kilo Ver Erkek Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Kilo Verme Egzersizleri – 30 Günde Kilo Ver Erkek Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Kilo Verme Egzersizleri – 30 Günde Kilo Ver Erkek Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Kilo Verme Egzersizleri – 30 Günde Kilo Ver Erkek Apk İndir

Ücretsiz Kilo Verme Egzersizleri – 30 Günde Kilo Ver Erkek Apk İndir

Evde yağ yakma ve zayıflamaya yönelik, erkekler için en iyi kilo verme uygulaması! Müthiş müessir yağ alev ateş egzersizlerle göbeği eritebilir, adam memelerinden kurtulabilir, aşk tutamaçlarını yok edebilirsiniz. Kilo vermek ve formda kalmak için 30 günlük planı izleyin ve günde yalnızca 5-10 dakika ayırın!

Fazla kilolu yahut eklem poblemleri olanlara müsait düşük etken seçenek sunulmaktadır. Spor salonu, ekipman gerekmez; kilo verip kas yapmak için yalnızca vücut ağırlığınızı kullanın. Yakılan kalorileri ve kg kaybı ilerlemesini grafiklerde seyredebilirsiniz.

3 Zorluk Düzeyi
Hem başlangıç düzeyindekilere bununla birlikte profesyonellere uygun, herkese göre 3 düzeye haizdir. Profesyonel fitness koçu aracılığıyla tasarlanan bu egzersizler, erkeklerin sorun bölgelerine, karın kaslarına, göğse odaklanarak süratle kilogram vermeyi ve karın kası yapmayı başarmanıza destek sağlar.

Düşük Etki Seçeneği
Düşük etki modu, nazik ve etkili kilo verme egzersizleriyle eklemlere binen kuvveti minimuma indirmenize imkan tanır ve sakatlanma riskini azaltır.

Kilo Verme Egzersizleri – 30 Günde Kilo Ver Erkek Apk Full

Göbeği Eritin
Testosteron sebebiyle erkekler orta bölgede yağ depolamaveyaha meyillidir. En kaliteli karın kasları egzersizlerini birleştirin, inatçı göbeği daha da süratli eriteceksiniz.

Antrenmanı Özelleştirin
30u aşkın egzersizden kendi egzersiz rutinlerinizi oluşturun. Diz yada sırtınız sakatsa endişelenmeyin, vazgeçtiğiniz egzersizleri değiştirin. Ayrıca egzersiz sırasını ve dinlenme zamanını de ayarlayabilirsiniz. En kaliteli sonuçları elde etmek için düşük kalorili bir diyete bağlı kalmanızı öneririz.

Özellik
– 3 zorluk düzeyi; adam, hanım, başlangıç düzeyindeki ve profesyonel herkese müsait
– Düşük etkili egzersizler
– Kendi egzersiz rutinlerinizi özelleştirin
– Ekipman yok, spor salonu yok; vücut ağırlığına dayalı egzersizler
– Yağ eritme egzersizi, karın kası egzersizi, göğüs egzersizi, bacak egzersizi, kol egzersizi
– Egzersiz anımsatıcısı daha disiplinli olmanıza destek sunar
– Egzersiz ve kalori verilerini Google Fitle eşitleyin
– Kilo kaybı ilerlemesini ve yakılan kalorileri izleyin
– Animasyonlar ve video klavuz
– Egzersiz yoğunluğunu aşamalı olarak artırır

Ev Egzersizleri
Etkili ev egzersizleri mi arıyorsunuz? Şimdi evde egzersiz, bu app kısa ve etkili ev egzersizleri kg destek olacaktır!

Bir cevap yazın