Ücretsiz keskin nişancı oyunu 2k20 çevrimdışı atış oyunu Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz keskin nişancı oyunu 2k20 çevrimdışı atış oyunu Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz keskin nişancı oyunu 2k20 çevrimdışı atış oyunu Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz keskin nişancı oyunu 2k20 çevrimdışı atış oyunu Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz keskin nişancı oyunu 2k20 çevrimdışı atış oyunu Apk İndir

Ücretsiz keskin nişancı oyunu 2k20 çevrimdışı atış oyunu Apk İndir

Sniper 3D 2020, şuana dekki en iyi Sniper oyunlarıyla BEDAVA FPS ve bir sonraki düzey keskin nişancı atış oyunu. Doğru AIM ve SHOOT yaptığınız en iyi parasız parasız çekim oyunları2k20. Sniper 3D 2020: keskin nişancı oyunları – Ücretsiz Atıcılık Oyunları en iyi FPS atış oyunlarından biridir. Bu 3D Sniper suikastçı oyununda, farklı oyun senaryolarında size saldıracak olan kötü suçlularla karşılaşıyorsunuz. Sniper 3Dde yüzlerce keyifli görevle müthiş görseller, bağımlılık yapıcı ve müthiş bir oyun deneyimi var. Mağdurların kaçırılmasını önlemek, bomba saldırılarını önlemek ve Vegastaki tetikçilerden rehinelerin hayatta kalmasını sağlamak maksadıyla görevlerin bulunacağı ücretsiz android atış oyunudur. Ücretsiz atış oyunları detaylarına sahip ücretsiz bir FPS oyunu.

keskin nişancı oyunları, gerçek dünya çapındaki suçlularla mücadelenizi borçludur. Gerçek suçlularla yüz yüze kalacaksınız ve tekrarlayan atış oyunları görevleri yaparken hayatta kalmanız gerekiyor. Bu ücretsiz harp oyunlarında savaş görevlerini yerine getirmeye davetlisiniz. Seçkin bir tetikçi şeklinde dövüşün Bu Birinci Şahıs Nişancı (FPS) aksiyon oyununda zombileri öldürecek ve viral enfeksiyonun yayılmasını engelleyeceksiniz, kurbanları kurtarmak için helikopterleri patlatmak, kalabalıklar içinde öldürmeyi hedeflemek, zaman içinde suikastçıları çıkarmak, halkı kurtarmak görev çağrınızı yerine getirerek gangsterler. Ww2 oyunlarında en iyi keskin nişancı, suikastçı atıcı yahut manga serbest atış savaşının keskin atıcısı olacaksın.

Sniper 3D 2020: keskin nişancı oyunları – Ücretsiz Atış Oyunları yüzlerce vazife, bir çok oyun modu, çağdaş silahlar ve mermiler ve çevrimdışı atış oyunları ile aralıksız bir harekettir. Bu enteresan özgür atış oyunda misyonlar AIM ve Call Alpha, Bravo ve Charlie Call Shoot ve hedeflere ateş etmektir. İlk vazife zombi öldürmek ve virüsün yayılmasını önlemekle alakalıdir.

keskin nişancı oyunu 2k20 : çevrimdışı atış oyunu Apk Full indir

Bir sonraki senaryo tamamen gizli görevlerle alakalıdir. Bu görevlerde gizli kabiliyetleriniz ve gizli kabiliyetleriniz test edilecektir. Nükleer devlet sırlarının peşinde olan ve nükleer rekabette üst sıralara çıkmak isteyen hileli ajanları ve casusları avla. Bu gizli cenk oyunları görevlerinden sonra, en büyük gangster El Diablo ile karşılaşacaksınız ve halkı bu büyük isyandan korumalı ve şehirdeki tahribatı önlemelisiniz. Bir sonraki senaryo rehinelerin kurtarılmasına dayanıyor. Bütün bu senaryolar bu oyunu fps oyununu oynamak için bu kadar keyifli ve parasız çekimle en iyi ve harika atış oyunu haline getiriyor.

Sniper 3D, her çeşit silah ve ordu cenk oyunları silahlarıyla serbest atış oyunu. Saldırı tüfeği, en iyi SNIPER 3D RIFLES, yüksek kalibreli silahlar, av tüfeği ve sınırsız cephane alternatiflerine sahip olacaksınız. Daha iyi menzil, yakınlaştırma, kapsam ve kararlılık kabiliyetine sahip bu olağanüstü silahlarla düşmanlarınıza daha fazla acı ve daha çok hasar verebilirsiniz. Ayrıca bu ücretsiz cenk oyunlarında av tüfekleri, Glock, saldırı mp5 ve Colt alternatiflerine haiz olacaksınız.

Keskin Nişancı Oyunları – Serbest Atış Oyunları, silahlarınızı hazırlayacağınız ve düşmanları avlayacağınız en ilgi çekici Keskin Nişancı üç boyutlu oyun modudur. Sniper 3D suikastçıları, en iyi atış görevlerine ve en iyi atış oyun modlarına sahip en iyi atış oyunudur. Ücretsiz savaş çağdaş savaş ateş seçkin 3d keskin nişancı atıcı ol.

Sniper 3D 2020: keskin nişancı oyunları – Ücretsiz Atıcılık Oyunları aşağıdaki özelliklere haizdir:

– Gerçek sesler, animasyonlar ve yavaş kinetik mermi efektleriyle HD 3D grafikler
– SNIPER 3D ile coşku verici çekim misyonları
– Birden fazla harp alanı, bir çok oyun senaristliği
– Kolay ve pürüzsüz oyun
– Mobil ve tablet için en iyi FPS oyunu
– Harika silahlar ve sınırsız mermi ile şuana dekki en iyi atış oyunu
– fps oyun çekim
– Suikast misyonları
– Oyun senaryoları oynamak parasız
– keyifli oyunlar
– çevrimdışı savaşlar
– parasız ordu harp oyunları
– Silah savaşını başlatmak için ücretsiz

Bir cevap yazın