Ücretsiz Kent Keskin nisanci Çekim Misyon Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Kent Keskin nisanci Çekim Misyon Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Kent Keskin nisanci Çekim Misyon Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Kent Keskin nisanci Çekim Misyon Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Kent Keskin nisanci Çekim Misyon Apk İndir

Ücretsiz Kent Keskin nisanci Çekim Misyon Apk İndir

En kaliteli şehir keskin nişancı atış vazife oyunlarından biri burada! Şehir keskin nişancı tüfek atıcı tamamen aksiyon dolu atış oyunudur. Mafya gangsterleri ve ölümcül soygun hırsızlığı suçluları, masum insanları gangster lordlarının emriyle öldürerek şehrin barışını mahvediyor. Bu gangster mafyası öldürmek için nihai bir keskin nişancı suikastçı shooter oyunu. Bu gizli saklı bir öldürme atıcı görevidir ve bi hayli hızlı bir keskin nişancı atışı yapma becerisine sahip olmalısınız.

Şehirde birden çok mafya suçlu gangsteri var, her köşeye yayıldıkça kendinizi silahlandırmanız icap eder, böylece onları keskin nişancı atış simülatörü oyununda size saldırmadan önce onlarla yüzleşir ve öldürürsünüz. Keskin nişancı atıcılık becerilerinizle teröristleri öldürün ve şehri teröristlerden uzaklaştırın. Bu dövüş keskin nişancı atış savaşına katılın ve şehrin keskin nişancı kahramanı olmaya hazırlanın. Suçlu kentin keskin nişancı suikastçıları atıcı olun, en iyi keskin nişancı tüfek avcısı oyunu olmaya hazırlanın.

Şehir keskin nişancı atıcı kabahat mafyası ile karşı açık cenk.

Kent Keskin nisanci Çekim Misyon Apk indir

Bilhassar:

Çarpıcı 3D şehir ortamı.
Gerçekçi keskin nişancı çekim fizik oyun.
Muhteşem müzik ve ses efektleri.
Suç şehri kurtarmak için olağanüstü çekim görevleri.
Gerçek ve zorlu keskin nişancı atış deneyimi.
Yeni ve son kez keskin nişancı silahları.
Yüksek kaliteli grafikler.
Keskin nişancı atıcı öğrenim usta keskin nişancı saldırganı olmak için.

Bir cevap yazın