Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Kelimelik Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Kelimelik Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Kelimelik Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Kelimelik Apk İndir

Ücretsiz Kelimelik Apk İndir

Türkiyenin en fazla oynanan kelime oyunu 16 milyon üyeyi geçti! Bu başarıya ulaşmamızı elde eden bütün oyuncularımıza teşekkür ediyoruz. Siz de Kelimelik ailesine katılmak ve dostlarınızla Türkçe kelime oyunu keyfini yaşamak için hemen parasız oyunumuzu indirin.

Oyunumuzun Bilhassari:

★ Kelimelik her yerde! İster mobil cihazdan dilerseniz de bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.

★ Aynı anda 20ye kadar oyun açabilir, bu sayede bekleme olmaksızın oyuna devam edebilirsiniz.

★ Her hafta tertip edilen Süper Lige katılarak şampiyonluk mücadelesine girebilirsiniz.

★ Facebook hesabınız ile giriş yaparak dostlarınızı oyuna davet edebilir, eski ve yeni dostlarınız ile karşılıklı oynayabilirsiniz.

★ Dilerseniz rastgele oyuncular ile de oyun oynayabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

★ Oyun canlandırırken karşınızdaki şahıs ile sohbet edebilirsiniz.

★ PRO üyelik ile reklamları kapatabilir, puanları otomatik hesaplatabilir, seri oyun açabilir, aynı anda açılabilecek oyun sayısını arttırabilir, geniş bir şekilde istatistiklere ve değişik pro görünümüne varabilirsiniz. Ayrıca PRO üyelere harf tablosu özelliğini armağan ediyor ve 10 benlik arkadaş listesi hususi durumunu de açıyoruz.

★ Otomatik puan hesaplayıcı ile puanınızı otomatik olarak anlık hesaplayabilirsiniz.

★ Seri oyun seçeneği ile dakika bazında hamle süresine sahip oyun açabilirsiniz.

★ Harf tablosu ile hangi harften kaç adet kaldığını öğrenebilirsiniz.

★ Arkadaş sıralaması ile sık oyun oynadığınız bireyleri ekleyebilir ve onlara basit bir şekilde varabilirsiniz.

★ Renkli çerçeve ile profil çerçeve renginizi değiştirebilirsiniz.

Oyunumuz sizden gelen istekler ışığında sürekli olarak olarak geliştirilmektedir. Tüm öneri ve eleştirilerinizi iletisim@he2apps.Com adresine gönderebilir, https://facebook.Com/KelimelikOyunu ve https://twitter.

Kelimelik Apk Full indir

Oyunumuzda Türk Dil Kurumu Güncel Türkçe Sözlüğü nü referans almaktayız. Bu sözlüğe https://https://sozluk.Gov.Tr/ adresinden ulaşabilir, sözcüklerimizi kontrolünü yapabilirsiniz.

Kelimelik sunucu masraflarını karşılayabilmek için oyun içinde bulunan reklamlardan gelir sağlamaktadır. Yayınladığımız reklamlar ile siz oyuncularımıza verdiğimiz hastalıktan dolayı özür dileriz.

İsterseniz oyun içi satın almaları tercih ederek PRO üyelik satın alabilir, bu biçimde reklamları kapatıp geniş bir şekilde istatistiklere ve aynı anda 50 oyun açma şeklinde özelliklere kavuşabilirsiniz. PRO üyelerimize puan hesaplayıcı, seri oyun, harf tablosu ve renkli çerçeve detaylarını parasız veriyor ve 10 kişilik dost listesini kullanmalarını sağlıyoruz.

Oyunlarımızla alakalı güncel açıklamalara ulaşmak için aşağıdaki kanallardan bizi takip edebilirsiniz:

Web: http://he2apps.Com
Facebook: http://feysbuk.Com/KelimelikOyunu
Twitter: http://twitter.Com/KelimelikOyunu
E-posta: iletisim@he2apps.Com

Kelimelik oyunumuzu indiren, ve üyelik oluşturarak oyuna giriş icra eden tüm kullanıcılarımız quot;Kelimelik Üyelik ve Kullanım Sözleşmesiquot; içinde yer edinen hükümleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Kelimelik Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi belgesine aşağıdaki adresten varabilirsiniz:
http://he2apps.Com/kelimelik/kelimelik_uyelik_sozlesmesi.Html

Tüm Hakları Saklıdır. 2013 – 2020 He2 Apps.

Bir cevap yazın