Ücretsiz Film Dizi Stickerleri, Emojileri WAStickerApps Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Film Dizi Stickerleri, Emojileri WAStickerApps Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Film Dizi Stickerleri, Emojileri WAStickerApps Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Film Dizi Stickerleri, Emojileri WAStickerApps Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Film Dizi Stickerleri, Emojileri WAStickerApps Apk İndir

Ücretsiz Film Dizi Stickerleri, Emojileri WAStickerApps Apk İndir

Sosyal medya aracında gördüğün, hoşuna giden tüm görselleri artık bir tık ile WhatsAppta paylaşabilirsin. Stickerleri basit bir şekilde uygulamana ekle ve en sevdiğin çıkartmaları sohbette dostlarınla paylaş!
Artık WhatsApp için her modunuza müsait kullanabileceğiniz bir sticker uygulaması var. Üstelik kullanımı bi hayli kolay ve tamamen parasız.
Tek yapman gereken hoşuna giden sticker paketinin yanında bulunan artı (➕) butonuna basarak istediğin sticker paketlerini kaydetmek.

NASIL KULLANILIR?
●Uygulamayı indir ve telefonunda aç.
●Sticker paketlerine göz at.
●Hoşuna giden paketlerin yanındaki ➕ işaretine tıkla ve ekle.
●Hepsi bu kadardı! Şimdi WhatsApp uygulamanı aç ve emoji bölümünden stickerlerini kullanmaya başla.

ÜCRET ÖDEYECEK MİYİM?
●Hayır, uygulama tamamen parasız ve dilediğin kadar kullanabilirsin.

UYGULAMA İÇERİĞİ:
WhatsApp sticker ister misin? O vakit parasız sticker uygulaması ile sticker yap, dostlarınla paylaş ve en keyifli stickerler ile sohbetlerine heyecan kat!

Film ve Dizi Stickerleri için indirebileceğiniz en kapsamlı uygulamadır. İçerisinde:
Batman-Spiderman-Marvel DC Stickerleri, Leon Mathilda Stickers, Game Of Thrones Stickerleri, Godfather Deadpool Harry Potter Mr Bean Stickers, Simpsons Minions and Matrix Stickers benzer biçimde bir fazlaca WhatsApp uygulamasına yönelik stickerler bulunmaktadır.

Uygulama içinde sohbetlerinde kullanabilmen için özenle seçilmiş 300den fazla sticker bulunmakta. İstediğin sticker paketlerini WhatsAppa ekleyebilirsin. Komik stickerler: gülünç capsler, WhatsApp klavye emojileri ve daha fazlası! WhatsApp stickerları indir.
Uygulama içinde özenle seçilmiş Komik, Havalı, Atarlı, Duygusal, Neon efektli yazı vb.

Film Dizi Stickerleri, Emojileri : WAStickerApps Apk Full indir

Free WhatsApp Stickers ücretsiz indir app. Aşk tayyip siyasal stickerleri, neon text stickers, wp emoji keyboard, kalp emojisi, havalı laflar çıkartmalar, duvar yazıları, gülünç şiirler armağanler çiçek yapıştırmalar. Ücretsiz ve çevrimdışı kullanabilirsiniz. WhatsApp stickerleri için basit bir şekilde ve ücretsizce kullanabileceğiniz bir tatbik. Siyasi stickerler, en iyi yapıştırmalar, gülünç resimler ve keyifli çıkartmalar için sınırsızca kullanabilirsiniz. Sevgi paylaştıkça çoğalır!

İndir ve kullan. Basit ve kullanışlı WhatsApp stickers. Sticker yapmak artık fazlaca basit, yalnızca işaretine tıklayın ve hemen uygulamanıza katın. Arkadaşlarınızla günlük mevzuları konuşurken klavyenize ekleyebilecek ve havalı stickerler paylaşabileceksiniz. En kaliteli stickerleri sizler için seçtik ve ekledik; güncellemeleri kaçırmamak için uygulamanızı kaldırmadan kullanabilirsiniz.

UYARI !
►Uygulamayı sorunsuz kullanabilmeniz için WhatsAppın en aktüel sürümü yüklü olmalı.
►Stickerleri sürekli olarak ve yenilikleriyle birlikte kullanabilmeniz için uygulamanız yüklü olmalıdır.

-Lisans, telif ile ilgiliki sual, görüş ve istekleriniz için mail üzerinde ulaşınız.

Bir cevap yazın