Apk indir

Ücretsiz Ekolayzer Bas Güçlendirici Apk İndir

Ücretsiz Ekolayzer Bas Güçlendirici Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Ekolayzer Bas Güçlendirici Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Ekolayzer Bas Güçlendirici Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Ekolayzer Bas Güçlendirici Apk İndir

Ücretsiz Ekolayzer Bas Güçlendirici Apk İndir

Müzik Eşitleyici ve Bas Güçlendirici , çoğu müzik uygulamasıyla çalışan bir ekolayzerdir, basını en fazla düzeyde yükseltir ve nerede olursanız olun daha kaliteli bir ses sağlar! Sadece müzik çalarınızı açın ve Müzik Eşitleyici ve Bas Güçlendiriciı açın, derhal daha net ve daha kuvvetli bir bas sesi elde edin. Sesinizi artırın ve müzik sesini artırın!
 Müziklerinizi beş bantlı bir ekolayzır ile ayarlamanıza olanak tanır, kendi müzik tarzınızı DIY uygulayabilirsiniz. Odanızı bir ekolayzır ultra kuvvetlendirici ile birlikte bir konser salonuna aktarabilirsiniz!

???? Ekolayzer
Seçtiğiniz için 8 profesyonel müzik türü ekolayzer önayarı mevcuttur (Klasik, Dans, Metal, Hip-Hop, Caz, Pop, Rock ve Flat)
 
???? Bas Güçlendirici
Profesyonel ses kod çözme teknolojisi aracılığıyla bas kuvvetlendirici, bas ses düzeynizi en fazla düzeyde artırır ve ses kalitenizi artırır
 
???? Sanallaştırıcı
Sanallaştırıcı, fakat tek bir tıklamayla size ses canlı konser hissi verebilir.
 
???? Görsel ses spektrumu
Şarkıları dinlerken harika görsel ses spektrumunu izleyebilirsiniz.

Ekolayzer

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu