Ücretsiz Dungeon, Inc. Idle Clicker Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Dungeon, Inc. Idle Clicker Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Dungeon, Inc. Idle Clicker Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Dungeon, Inc. Idle Clicker Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Dungeon, Inc. Idle Clicker Apk İndir

Ücretsiz Dungeon, Inc. Idle Clicker Apk İndir

Zindan Şirketine Hoş Geldiniz, saf sömürüyü ödüllendiren tek yazıhane!

Zindan Şirketinin yeni Altın Üretim Müdürü olarak şirket kârını ne pahasına olursa olsun arttırmalısın. İşe yarıyorsa, hiçbir şey uygunsuz değildir! Zindanını daha derine doğru inşa et, yeni mekanlarda genişle ve ele avuca sığmaz canavarları işe al; ne kadar bi hayli dokunursan, zindan o denli büyür ve sen de o denli fazla altın kazanırsın!

Canavarları biriktirerek zindanını sinir bozucu Vergi Şövalyelerinden ve rakip yöneticilerden koru – sonrasında kendi canavarlarını diğerlerine sabotaj yapmaları için yolla! Zindanının sigorta değeri yeteri kadar yükseldiğinde bir quot;quot;kazaquot;quot; oluşturarak sigortadan paranı alarak oyuna yeniden başla. Haftanın Yöneticisi olmak için neler YAPMAYI düşünüyorsun?

ÖZELLİKLER:
– Zindanını doldurmak için canavara benzer devler, sümüksü dokuya haiz canavarlar, sürüngenler, ejderhalar benzer biçimde enteresan yaratıkları topla ve düzey atla!
– Oyun deneyimini özelleştirmek üzere tanınmış kalıntıların kilidini aç ve yükselt.

Dungeon, Inc.: Idle Clicker Apk indir

Oyununu oynamak parasızdır, yalnızca bazı oyun ögelerini reel parayla satın almak gerekebilir.

Dungeon, Inc., oyunu güncellemek ve deneyimi iyileştirmek için birtakım izinlere gereksinim duymaktadır.:

– harici depolamaya içeriğini değiştir yada sil
– harici depolamaya depolama biriminizin içeriğini okuma

Bir cevap yazın