Ücretsiz CoinMarketCap – Kripto Fiyat Grafikleri Verileri Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz CoinMarketCap – Kripto Fiyat Grafikleri Verileri Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz CoinMarketCap – Kripto Fiyat Grafikleri Verileri Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz CoinMarketCap – Kripto Fiyat Grafikleri Verileri Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz CoinMarketCap – Kripto Fiyat Grafikleri Verileri Apk İndir

Ücretsiz CoinMarketCap – Kripto Fiyat Grafikleri Verileri Apk İndir

Coin Piyasa Değeri uygulaması, kullananların; Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, XRP, EOS, Tron ve 2000 fazla coin ve token benzer biçimde favori kripto para birimlerini takip etmesini sağlayan parasız bir kripto para uygulamasıdır. Fiat, coin ve token haberleri ve kripto para mukayese araçları da dahil olmak suretiyle, piyasa kıymeti ve sıralaması, fiyat ikazları, şamdan grafikleri, portföy takipçisi, para birimi dönüştürücüsü ile piyasadaki en iyi kripto para uygulamasıdır. Bitcoinden altcoinlere kadar tüm doğru ve gerçek zamanlı oranları tek bir yerde, bildiğiniz ve güvendiğiniz kripto para veri yetkilisinden elde edin.

CoinMarketCap Kripto Para Piyasa Takibi ve Sıralaması
Eğer kripto ve blockchain projelerine yatırım yapıyorsanız, bu uygulama onların durumlarını ve hareketlerini kovuşturmak için lüzumlu bir uygulamadır. Açıklamalar ve grafikler alın – şamdan grafikler ve günlük geçmişe yönelik OHLC ve hacim verileri de dahil.

Kripto Para Alım Satım Sıralama Verileri
Başlıca kripto para alım satımlarından canlı Kripto Para verileri ve size CoinMarketCapden 16,000 fazla kripto para piyasasını kovuşturmak için size kuvvetli araçlar verir. Piyasa verileri ve alım satım oranları, hacimleri ve kripto para/Bitcoin grafikleri de mevcut. Her etken alım satım piyasası için ayrıntı kısmı ve ücret yapılarını alın.

Global Kripto Para İstatistikleri
Kripto Para yatırımcıları; Toplam Piyasa Değeri, BTC Hakimiyeti, ETH Hakimiyeti, kripto para birimi adedi ve daha pek bi hayli ayrıntı ile mühim kripto para ölçümleri ile ilgili son gelişmeleri takip edebilir. Genel kripto para piyasa performansını kontrol edin ve bugün sektörün ne durumda olduğunu öğrenin.

Kripto Para Portföy Takibi ve Kripto Para İzleme Listesi
Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Bitcoin Cash, EOS, Tether, Binance BNB, Stellar, Cardano, Monero, Doge ve 2000 fazla daha pek birden çok benzer biçimde coin, altcoin ve tokenlerden en aktüel fiyatlarla kripto para portföyünüzü takip edin. USD, EUR, JPY, KRW, CNY şeklinde 90 fazla fiat para biriminde; BTC, ETH, XRP, LTC benzer biçimde kripto para temellerinde ve Altın ve Paladyum şeklinde kıymetli metallerde kripto para portföyünüzü görüntüleyin.

CoinMarketCap – Kripto Fiyat Grafikleri

Bir cevap yazın