Apk indir

Ücretsiz Backgammon Live Tavla Oyna #1 Apk İndir

Ücretsiz Backgammon Live Tavla Oyna #1 Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Backgammon Live Tavla Oyna #1 Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Backgammon Live Tavla Oyna #1 Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Backgammon Live Tavla Oyna #1 Apk İndir

Ücretsiz Backgammon Live Tavla Oyna #1 Apk İndir

Backgammon Live ile en iyi ÜCRETSİZ tavla oyununu oyna!
Bu klasik masa oyununda, dünyanın dört bir yanından insanlara karşı becerilerini kontrol et. Binlerce senedir oynanan tavla oyunu dostlarınla oynayabildiğin en iyi parasız oyunlardan biri olmuştur.

En kaliteli online strateji masa oyunlarından birinde milyonlarca oyuncuya hemen katıl! Giderek zorlaşan rakiplere karşı giderek zorlaşan oldukca oyunculu oyunlarda oynarken becerilerini geliştir. Canlı tavla oyunu turnuvalarında dünya çapından oyunculara katıl ve rakiplerinin bir ustalaşmış şeklinde ne oynadığını göster!

Backgammon Live oyununu ÜCRETSİZ oyna.
En keyifli oyunların arkadaşlara karşı rekabet içinde oynandığında oldukca daha keyifli duruma geldiğini bilinmekte; bundan dolayı oyuncularımız Facebook dostlarına karşı 2 oyunculu oyunlar oynayabiliyor!

Zirveye Tırman
Tavla kaidelerinı yahut tavla dizilişini bilmiyor musun? Backgammon Live, sana tavla oynamayı öğretir; bu sayede bire bir maçlarda, dostlarına yahut dünya çapında rastgele seçilmiş oyunculara karşı oynamaya hazır olursun. Çok oyunculu turnuvalarda ve Facebook dostlarına karşı yarışarak, önderlik panosunun zirvesine doğru ilerle.

Tavla ve Zarlar
Bu klasik oyunda dünya çapında bir tura çık! Dünya çapında eşi olmayan temalarla süslenmiş farklı münakaşalarla oyna! New Yorktan Parise, Hawaiiden İstanbula, Canlı Tavla oyunu uzun süredir aradığın evrensel deneyimi yaşıyor. Çok çeşitli zar çeşitleri de dahil olmak üzere daha çok hususi öğenin kilidini açmak için tavla oyunu ve zar oyunu oyna!

Yeteneğini Test Et!
Backgammon Live, sıradan bir parasız tavla oyunu değil, aksine kazananın sen olduğunu ispatlaman için sana her seferinde daha zor tavla oyunları sunuyor! Hamle yapmak için yalnızca 20 saniye tanıdığı olan Nitro Board’umuzla hızını kontrol et. Her bir oyuncunun yalnızca üç pulla oyuna başladığı Hyper Backgommon oyunumuzu kontrol edin.

Backgammon Live bi hayli hoş, basit ve aşırı keyifli bir oyun

• The games are intended for an adult audience.

Backgammon Live: Tavla Oyna #1 Apk indir

• Practice or success at social casino gaming does not imply future success at quot;real money gamblingquot;

Like us on Facebook and follow us for the latest news and freebies
• www.Facebook.Com/Live.Backgammon
• www.Twitter.Com/backgammonlive
• www.Pinterest.Com/backgammonlive
• www.Instagram.Com/backgammonlive

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu