Ücretsiz Amerikan Kent Keskin Nişancı Vur Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Amerikan Kent Keskin Nişancı Vur Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Amerikan Kent Keskin Nişancı Vur Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Amerikan Kent Keskin Nişancı Vur Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Amerikan Kent Keskin Nişancı Vur Apk İndir

Ücretsiz Amerikan Kent Keskin Nişancı Vur Apk İndir

2017in kesintisiz en iyi eylemci keskin nişancı oyunu burada. Mafya gangsterleri ve ölümcül suçlular, masum insanları süper kötülükler ve ot satıcısı olarak öldürerek şehrin barışını yok ediyorlar. Amerikalı bir süper kahraman olarak, dünya barışını geri getirmek ve yasak şehirde yaşayan karanlık kahramanın komutasında olan küresel teröristi öldürmek için vazife verildi. Bu, gangster mafyasını öldürmek için nihai bir keskin nişancı suikastçısı 2017 sonsuz atıcı oyunudur. Bu gizli saklı bir öldürme tetik görevidir ve bi hayli hızlı atış becerilerine haiz olmanız gerekir. Bu uygar keskin nişancı shooter oyunu patronu öldürmek intihar bombacısı ve anlaşmali katil öldürmek çılgın misyonları doğar. İyi bir asker ve evren savunucusu olarak, Amerikan mafya gangsterleri ve canavar savaşçıları ile savaşmanız gerekir.

Gerçekçi nihai tabanca keskin nişancı askeri shooter oyunu çalınmaya hazırdır. İyi bir keskin nişancı solaryeni görevi, şehir zıtı suçlar yapmak için karşı çekim haydutlarını yenmektir. Modern tedbir için kötü canavar düşmanlarını ortadan kaldırmak için en iyi taarruz keskin nişancısını kullanacak olan en son cephe komutan yada iyi askerisin. Bu fütüristik şehirde eleştiri vuruş tabanca vuruşu olacak fakat hayatta kalmak için tüm gizli saklı hücum eden güçlerle olağanüstü bir süper kahraman olacak. Canavar yabani ot satıcısı ve gangster saldırılarını en iyi avcı ve atıcıyla baş etme zamanı. Kahraman kaçışı için ölümcül canavar suçlularla rekabet etmek için en iyi avlanma tarihi ve keskin nişancı atış yarışmasına hazır olun.

Bu destansı kahramanlar cenginde kahraman kuvvetleri, suçla savaşım savaşı savaşı için katılır.

Amerikan Kent Keskin Nişancı Vur Apk Full

Hayatta kalma şehrindeki kahramanların bu görevinde kahraman bir polisin ve iyi bir askersin. Siz bir newyork süper kahramanısınız ve bir çok kahramanın savaşına katılmışsınız, bundan dolayı insanlar sizi çağırabilir. Inanılmaz. Yeni süper kahraman oyunları, dövüş oyunları ve çevrimdışı oyunları arıyorsanız, macera sizi cenk alanında beklemektedir. Bay İnanılmaz için ne bekliyorsunuz, silahınızı tutun ve cenk kentinde mafya savaşları düzenleyin.

Suikastçı gangsterine ve mafyaya gönderildiğiniz şeklinde en keskin nişancı suikastı misyonlarından biri. İnanılmaz canavar savaşçıları, cenk suçluları, kabahat lordları, Amerikan şehri kontrol altına aldı ve onu kimsenin yürekli olmadığı yasak bir şehre dönüştürdü. Bir evren savunucusu ve olağanüstü bir kahraman olarak, önümüzdeki zamanlarda savaşı küresel terörist ve karanlık kahramanlara karşı savaşmak, teröristleri ortadan kaldırmak ve bir süper kahraman olmak sizin sorumluluğunuzdadır. Eğer üç boyutlu keskin nişancı oyunları ve parasız atış oyunları seviyorsanız o zaman amerikan kent keskin nişancı büyük shooter öfke savaşı en iyi parasız oyunlardan biri paketlenmiş nihai kesintisiz eylemdir. Bu, nihai bir keskin nişancı silahıyla gangster saldırısı için bir suikastçı misyonuna gönderildiğiniz gizli saklı bir oyun. Ölümcül suçlular, savaş bölgelerinde kurtarma görevini yerine getirmek için bir savaş kurtarma misyonuna gönderildiğinde canavar şehri bir defa imha eden süper örümcek kahramanını avlamak için mafyayı kiraladılar. Ordu kurtarma misyonu, şehir savaşçısı, uçan örümcek ve uçan mutant ninja savaşçısının da katılmış olduğu ve mafyayı ezmek için enteresan mutant süper kahraman güçlerini kullandığı sıkıntılı bir mücadele yaşadı.

Bilhassar
★ Çarpıcı 3B Çevre
★ Çeşitli sniping senaryoları ve çevrimdışı görev türleri
★ Gerçekçi madde işareti zaman tesiri ve yavaş çekim

Bir cevap yazın