Ücretsiz Age of Dynasties Roman Empire Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Age of Dynasties Roman Empire Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Age of Dynasties Roman Empire Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Age of Dynasties Roman Empire Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Age of Dynasties Roman Empire Apk İndir

Ücretsiz Age of Dynasties Roman Empire Apk İndir

Şanlı Roma İmparatorluğu zamanında geçen, destansı bir sıra tabanlı fetih ve strateji oyunu.

Yüce Caesar! Lejyonlarınız dünyayı fethetmek, Romayı ve hanedanlığınızı sonsuz zafere ulaştırmak için sizi bekliyor.

Romayı İtalyan yarımadasının kalbindeki ufak bir kent devletinden, dünyanın gördüğü en büyük medeniyete dönüştürün. Roma İmparatorluğuna harp açmaya cesaret eden her krallık ve medeniyete karşı destansı savaşlarda lejyonlarınıza önderlik edin.

Krallığınızı yıkmak için Romayı kuşatacak hasım medeniyetlerin savaşçılarına karşı kendinizi korumak için çaba sarfetmek için imparatorluğunuzun surlarını yükseltin.

Tarih boyunca imparatorluğu parçalayarak Romanın enerjisini sarsan zorluklardan sağ kurtulun: komplolar ve ihanetler, savaşlar ve barbar istilaları, isyanlar ve darbeler.

Caesar Augustus, Roma İmparatorluğu’nun tarihini yeniden yaz ve yıkılmasını engelle.

Age of Dynasties: Roma İmparatorluğu, özellikleri:
– sıra tabanlı strateji oyunu: her oyun dönüşünde Roma tarihindeki en önemli tarihi hadiseleri takip ederek imparatorluğunuzu tedvir etmek için en iyi stratejileri uygulayın.
– hanedanlık ve kabiliyetli insanoğlu: imparatorluğunuzun komutası altında hanedanlığınızı zenginleştirin ve Roma Cumhuriyetinin kurulmasını önleyin. Geleceğin imparatorunu büyük bir fatih ve tanınmış imparator olarak yetiştirmek için, stratejik ve taktiksel olarak kabiliyetli insanları seçerek varislerinizi eğitin.
– kent yönetimi: imparatorluk forumları, Roma amfi tiyatroları, su kemerleri, Roma tanrılarına adanmış tapınaklar, imparatorluk villaları ve surlar inşa ederek şehirlerinizi büyütün.

Age of Dynasties: Roman Empire Apk Full

Düşman medeniyetlerine boyun eğdirmek ve toprakları fethetmek için askeri strateji ve taktiklerle onlara önderlik edin.
– orduyu güçlendirmek ve fetihlerinizi hızlandırmak için teknolojilere ve yeni fikirlere yatırım yapın.
– fetih oyunu: lejyonların Pön savaşlarında, Spartaküs isyanında, Galyanın fethinde, iç savaşlarda ve toprakların fethinde yer almalarına öncülük edin. Romanın yükselişini ve ihtişamını yaşayın!
– Subaylar ve Kariyer: Lejyonlarınızın stratejisini ve komutasını tasarlamak için güvenilir bölük komutanlarını ve generalleri görevlendirin. Roma eycihazlarıni taktiksel olarak yönetmek için kabiliyetli senatörler ve subayları çevrenizde toplayın.
– siyasal ittifaklar ve entrikalar: imparatorluğunuzun sınırındaki toprakları test eden yada onlara savaş açan medeniyetlere kraliyet birliktelikleri, ittifaklar yahut ticaret anlaşmaları teklif edin ve lejyonlarınızı topraklarını fethetmeye gönderin. Güçlü Kartaca imparatorluğu, Galyalı kabileler, sonsuz Mısır imparatorluğu ve Roma zamanında çevrede bulunan öteki bir çok medeniyetle yüzleşin.
– antik Romada geçen inovatif bir strateji ve taktik oyunu. Age of Dynasties dört değişik oyun türünü harika bir halde harmanlıyor: medeniyet savaşları ve fetih oyunları, sıra tabanlı strateji, idare oyunları ve RPGler (Rol yapma oyunları).

Geldim, gördüm, yendim: Julius Caesarın kahramanlıklarını yeniden yaşayın, Romayı zafere taşıyın ve dünyayı fethedin.

Bir cevap yazın