Türkçe Yama

Ubisoft, yeni ücretsiz oyunu Ghost Recon Frontline’ı duyurdu

Ubisoft, yeni ücretsiz oyunu Ghost Recon Frontline’ı açıkladı, Oyun severler için Ubisoft, yeni ücretsiz oyunu Ghost Recon Frontline’ı açıkladı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Ubisoft, yeni ücretsiz oyunu Ghost Recon Frontline’ı açıkladı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Ubisoft, yeni ücretsiz oyunu Ghost Recon Frontline’ı açıkladı

Ubisoft, yeni taktiksel nişancı oyunu Ghost Recon Frontline‘ı resmî olarak açıkladı. Tamamen ücretsiz bir biçimde piyasaya sürülecek olan yapım, birinci şahıs bir ‘PvP’ oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Ubisoft Bucharest aracılığıyla geliştirilen Frontline, serinin taktik mirasını taşıyor olsa da, bu sefer birinci şahıs bir kamera açısı ve çok daha değişik bir tür olarak karşımıza çıkacak.

Ubisoft, yeni oyunu Ghost Recon Frontline’ı açıkladı

Frontline, üç kişilik ekiplerden bir araya gelen ufak takımlarla 100 oyuncuyu birbiriyle yüz yüze getiriyor. Amaçları mühim istihbaratı bulmak ve elde etmek olan oyuncular, diğer takımlarla da mücadele etmek zorunda. Ghost Recon oyunlarındaki ‘ada’ mantığını sürdüren yapım, Drakemoor adasında geçecek. Ghost Recon evreninde geçen ve daha çok taktiksel yapının ön planda bulunacağı gösterilen yapım, tamamen ”cross-platform” desteğiyle birlikte piyasaya sürülecek.

Ubisoft, yeni ücretsiz oyunu Ghost Recon Frontline'ı duyurdu

İçerisinde ‘Battle-royale’ türünü anımsatan unsurlar da barındıran Frontline, tam anlamıyla bir Battle-royale oyunu olmasa da, bi hayli benziyor. Oyunun taktiksel yapısı hususunda bi hayli iddialı olan Ubisoft tarafı, düz bir çatışma deneyimi yerine, oyuncuların rekabet ortamını çok daha iyi hissedebilecekleri bir ortam sunmayı vaat ediyor. Ayrıca Ghost Recon Frontline, kendi içinde oynanabilir başka oyun modları da barındıracak. Oyun; PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Microsoft Windows için piyasaya sürülecek. Ayrıca Frontline, Google Stadia ve Amazon Luna gibi bulut tabanlı sistemlerde de olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu