Türkçe Yama

Ubisoft, Far Cry 6 için Hamilton ile işbirliğine gidildiğini açıkladı

Ubisoft, Far Cry 6 için Hamilton ile işbirliğine gidildiğini açıkladı, Oyun severler için Ubisoft, Far Cry 6 için Hamilton ile işbirliğine gidildiğini açıkladı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Ubisoft, Far Cry 6 için Hamilton ile işbirliğine gidildiğini açıkladı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Ubisoft, Far Cry 6 için Hamilton ile işbirliğine gidildiğini açıkladı

Bugün Ubisoft ve Hamilton, Far Cry® 6 ile alakalı ortaklıkları ile ilgili daha fazla bilgi paylaşımı yaptı. 7 Ekim’den bu yana oyuncular Sınırlı Üretim Khaki Field Titanium Automatic’i sanal olarak takmanın bunun yanında gerçek hayatta da satın alma fırsatına sahip olacaklar.

Ubisoft, Far Cry 6 için Hamilton ile işbirliğine gidildiğini açıkladı 

Ubisoft, Far Cry 6 için Hamilton ile işbirliğine gidildiğini açıkladı

Far Cry® 6’nın kurgusal Karayip Adası olan Yara tarihine derinden kök salmış olan Khaki Field Titanium Automatic, 1983 senesinde Santos Espinosa adasının eski sahibine ve hükümdarına tertip edilen bir suikast girişimi sırasında bile, onlarca yıllık istikrarsızlığın üstesinden gelerek çalışmaya sürdürmekte. Bu hayatta kalma öyküsünün onuruna, oyunda takılabilen özel sürüm saatin yalnızca 1983 parçası gerçek hayatta satın alınabilecek.

Dani Rojas olarak oyuncular, aktör Giancarlo Esposito (“Breaking Bad”, 2009-2011) aracılığıyla canlandırılan acımasız diktatör Antón Castillo’nun yönettiği Yara’yı özgürlüğe kavuşturmak için savaşıyor. Yolculukları sırasında oyuncular, bir gerilla görevinin tamamlanmasının ardından bahsi geçen saati elde edecekler. Başarılı oyuncular, koşu esnasında genel savunmayı geliştiren benzersiz ve orijinal “keeps on ticking” avantajını sağlayan oyun içi saate ulaşımi açacaklar.

Ubisoft Toronto Oyun İçeriği Direktörü Omar Bouali şöyle bahsetti: “Hamilton’un Khaki Field saati yalnızca bir aksesuar seçeneği yahut işlevsel bir şey değil, adanın görevden alınan önderiyle ilişkili olduğu için Yara’nın tarihine ait bir parça. Bu saat, yarattığımız sinematik dünyaya muazzam bir özgünlük katan ufak bir ayrıntı.”

Gerçek hayatta Hamilton’un Khaki Field Titanium Automatic kol saati, son teknoloji işlevsellik ve askeri mirasın bir kombinasyonu ile sağlam, esnek ve güvenilir. Ek olarak özenle seçilmiş ayrıntılar, 42 mm çapındaki kol saatine özgün Far Cry® imajını kazandırarak oyun içi maceralarınıza hayat verir.

Ubisoft, Far Cry 6 için Hamilton ile işbirliğine gidildiğini açıkladı

Fırçalanmış titanyum kasa ile çevrelenen sınırlı sayıdaki siyah vinil kadran, mat bir merkeze ve oyun logosunun tipografisine atıfta bulunan bölünmüş bir “6” işaretine sahiptir. Yara’nın gerillalarına bir saygı duruşu olarak seçilen devrim niteliğindeki kırmızı saniye ibresi ilhamını oyun renklerinden almıştır. Kahverengi deri NATO kayışla birleşen her saat, oyuncuların benimsemesi gereken kritik öneme sahip “Resolver” (kendin yap) ruhunu temsil etmek için ek bir kahverengi nubuk deri kayış ve değiştirme aracıyla birlikte gelir.

Hamilton CEO’su Vivian Stauffer şöyle anlattı: “Ekran için bir aksesuar saati tasarlamanın her zaman hemen gerçek bir ürüne dönüşmediğini tecrübelerimizden bilinmekte. Bu çalışma, birinin bu sınırlı sayıdaki ürünü takarken bunun yanı sıra oyun içindeki bilek teçhizatı olarak kullanma düşüncesini son derece heyecan verici bir olasılık haline getirdi ve gerçekleşmesini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Far Cry 6; 7 Ekim’de tüm dünya çapında Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia, Amazon Luna ve Windows PC için Epic Games Store ile Ubisoft Store’da çıkacak.

Far Cry 6 ön inceleme

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu