Tycoon Business Game Para Hileli MOD APK [v5.9] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Tycoon Business Game Para Hileli MOD APK [v5.9] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Michael Asaraf tarafından yayınlanan 33MB boyutundaki Tycoon Business Game Para Hileli MOD APK [v5.9] indirme linkini sizler için paylaştık. Tycoon Business Game Para Hileli MOD APK [v5.9] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Tycoon Business Game Para Hileli MOD APK [v5.9] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Tycoon Business Game Para Hileli MOD APK [v5.9]

Tycoon Business Game Para Hileli MOD APK [5.9] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir servet oluşturucu ve bir iş adamı işletme yöneticisi olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Tycoon Business Game 5.9 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Tycoon Business Game, oyuncular dünyanın bir çok trendini kapsayan kuvvetli bir iş imparatorluğu kurarken rahatlatıcı bir mekanik sunuyor. Bunun yanında, oyuncular hareketsiz oturma hissini yaşayacak ve hala paraya sahip olacaklar, fakat bunun yanı sıra her bir işletmeye nasıl yatırım yapacaklarını yahut yükselteceklerini de bilmelidirler. Bunun yanında, oyuncunun imparatorluğu zamanla kademeli olarak güçlenecek ve onlara yeni alanlara daha fazla ulaşım yarayacaktır.

Tycoon Business Game v5.9 MOD APK

Tycoon Business Game‘in içeriği basittir ve oyuncuların işletmeleri yönetmesi ve ağır ağır dünyanın en başarılı girişimcilerinden biri haline gelmesi içindir. Ayrıca, bir çok değişik araziyi yahut endüstriyi kapsayan, hatta zirveye çıkmak için diğer işletmelerle uğraşan bir çok şey inşa edebilirler. Tabii ki, bir imparatorluk inşa ederken, işi genişletmek için bir çok heyecan verici etkinlik ve mekanizma ile karşılaşacaklar.

Tycoon Business Game Para Hilesi

İş kurma, düşük düzeyli öğelerle ekranlara gelecek ve oyuncular işletmeleri yahut makineleri yükselttikten sonra diğer öğeleri üretmeye başlayabilir. Gelecekte, bir çok başka alana girebilirler, sürekli olarak olarak her şeyi üretebilirler ve çok fazla gelir elde etmek için potansiyel ortaklara satabilirler. Gelir yaratma süreci basittir ve oyuncular ardından yönetim zamanından tasarruf etmek için her şeyi otomatikleştirebilir.

Oyun içi yükseltme sistemi, oyuncuların işlerini çeşitli yerlere genişletmelerine olanak sağlamak maksadıyla derinlemesine geliştirilmiştir. Satın alınan her yükseltme, bir karargahın performansını kalıcı olarak artıracak ve bunlar, sonsuz bir biçimde yükseltilebilir ve oyuncuların tam anlamıyla yararlanması için daha fazla yeni işlevin kilidini açabilir. Her endüstri dalı ayrı olarak yalnızca bir yükseltme sistemi kullanabilir, fakat bunların farklı düzeyleri ve geliştirme etkileri mevcuttur.

Tycoon Business Game Hile Apk

Tycoon Business Game, diğer bir çok iş alanını simüle edecek ve oyuncular madencilik sistemine yatırım yapabilecek. Tüm mayınlı maden birimleri otomatik olarak depoya taşınabilir ve oyuncunun depo dolmadan yahut sorunlar ortaya çıkmadan önce her şeyi manuel olarak satması gerekir. Oyuncular bunun bunun yanında düzeylerine göre yeni kaynak türlerinin kilidini açabilir ve hatta daha fazla gelir için madencilik performansını yükseltebilir.

Oyuncuların işleri durmadan büyüyebilir ve tüm varlıklarını çeşitli amaçlara yahut sektörlere yatırabilirler. Bu, insanlığın en büyük projelerini inşa etmeyi içerir ve oyuncular tekelleşip tüm ürünleri dünyaya satarak büyük bir gelir kaynağı yaratabilir. Oyuncular düzey atladıkça, yeni binalar inşa etme ve zamanla inşaat alanını kademeli olarak genişletme haklarına sahip olacaklar.

Tycoon Business Game Apk indir

Tycoon Business Game’in çeşitli alanları, oyunculara işlerini bir sonraki düzeyye taşımak yahut büyütmek için her zaman daha fazla fikir verecektir. Her alanda bunun bunun yanında, kullanıcıların tüm etkenleri dengelemesine ve bir ülkeye benzer kuvvetli iş imparatorluklarından birini yaratmasına kolaylık sağlayan çoklu izleme yahut yönetim sistemleri olacaktır. Ayrıca, girişimci olurken bir çok karmaşık zorlukla karşılaşacaklar ve poblemleri etkili bir biçimde çözmek onlara kalmış.

Tycoon Business Game Apk Son Sürüm

Tycoon Business Game, bir çok alanı içeren harika bir boşta oyundur. Oyunculara yüzlerce pahalı projeyle girişimci olma yahut gelişen ülkelerini inşa etme hususunda en etkileyici deneyimi sunuyor.

Tycoon Business Game indir (MOD,Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Little Inferno APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın