Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Twitch Apk Download, APK uygulama sitemizde Twitch Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. Twitch Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

Twitch Apk Download

Twitch Apk Download

Canlı gösterim oyun videoları, Esporlar ve her türlü IRL yayınını Android cihazınızdan izleyin. PS4, PC, Xbox One ve Nintendo Switchteki favori MMO RPG, strateji ve FPS oyunlarınızı yayınlayın. Twitch yardımıyla canlı yayınlar ve oyuncu sohbetleri elinizin altında.

Spor burada! Favori sporlarınızı izleyin. Basketbol, beyzbol, futbol, yüzme, güreş, hokey, bilardo ve envai çeşit spor ile bunlarla alakalı talk showlar, lig kanalları, fantezi ve Espor yayınları ve fazlaca daha fazlası sizi bekliyor.

Valoranttan League of Legendsa kadar her çeşit oyunun yayınlarını izlerken hem de canlı sohbetin de tadını çıkarın. Fortnite Battle Royale, Minecraft, 2k Blacktop, Overwatch ve FIFA maçları ekranınızda. Çok oyunculu oyunları sevmiyor musunuz? Sanatsal performanslardan hayvan videolarına dilediğiniz her mevzuda IRL içerikler yayınlayın.

Twitch Canlı Yayını ve Oyuncu Sohbeti: 3 TEMEL ÖZELLİĞİ
1. Minecraft, Fortnite, CS:GO, PUBG, FIFA, League of Legends, Call of Duty, Valorant, Grand Theft Auto, Overwatch, World of Warcraft: The Burning Crusade, Apex, WildRift, Garena Free Fire ve aklınıza gelen her türlü tek yada bi hayli oyunculu oyunun kanallarını izleyin. Oyun becerilerinizi dünyaya gösterin. En büyük MMO RPG, MOBA, strateji ve FPS oyunlarından içerikler yayınlayın yada koltuğunuza kurulup adrenalin yüklü Espor turnuvalarının heyecanını yaşayın.
2. Her tür oyun, Espor ve IRL yayını sırasında canlı sohbet edin. Favori yayıncılarınızla ve diğer oyuncularla oyun strateji ve planlarını tartışın.
3.

Twitch Apk Full

Xbox Oneda GTA aksiyonunuzu canlı yayınlayın, Nintendo Switchte Minecraft monolitleri oluşturun, PS4te Fortnite düşmanlarınızı indirin yada PCde Valorant hünerlerinizi sergileyin!

Oyun dışında bir şeyler mi aramıştınız? Sevdiğiniz sporlarla alakalı canlı tartışmalara katılın, podcastler dinleyin, müzik konserlerine göz atın veya toplulukla sohbetin tadını çıkarın.

PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için özel içeriklerle etkileşimli canlı haber videoları yayınlayın.
Sanat performanslarından müzik festivallerine ve yalnızca sohbete kadar benzersiz programları izleyin.
Basit ve sezgisel kullanımı aracılığıyla yeni çok oyunculu oyunları ve IRL içeriklerini basit bir şekilde keşfedin.
Geceyarısı seyretme seansları ve oyuncu sohbetleri için Karanlık Moda geçin.

Şampiyonundan acemisine sevdikleri oyun üzerinden diğerleriyle bağ ve etkileşim kuran milyonlarca oyun tutkununa siz de katılın. Twitch ile tutkunuzu yeni bir düzeyye ulaştırın!

——

Geri bildirim ve yardım için lütfen Destek Merkezimizi ziyaret edin: https://help.Twitch.Televizyon

Önemli not: Bu tatbik, Nielsenin tescilli standardize yazılımını içerir. Söz konusu yazılım, Nielsen TV İzleme Oranları şeklinde muhtelif pazar incelemelerina katkı yapmak için kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen http://priv-policy.Imrworldwide.Com/priv/mobile/us/en/optout.Html adresine bakın.

Bir cevap yazın