Tutulu Gelecek Gözükmeyen Efendiler pdf oku indir

2
Tutulu Gelecek Gözükmeyen Efendiler pdf oku indir

Tutulu Gelecek Gözükmeyen Efendiler pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Denemeler türünde çıkarılan Tutulu Gelecek Gözükmeyen Efendiler kitabını paylaştık. 219 sayfadan oluşan Tutulu Gelecek Gözükmeyen Efendiler kitabının yazarı ise Ahmet Arslan‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Tutulu Gelecek Gözükmeyen Efendiler oku indir. Tutulu Gelecek Gözükmeyen Efendiler pdf indir yandex, Tutulu Gelecek Gözükmeyen Efendiler pdf indir idefix, Tutulu Gelecek Gözükmeyen Efendiler PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Tutulu Gelecek Gözükmeyen Efendiler Pdf indir

Tutulu Gelecek Gözükmeyen Efendiler Kısa Özet

Bu kitap, bir savı ispatlamak amacı ile kaleme alınmamıştır. Yetmiş yıllık bir yaşamın sağladığı birikimle, gelecek kuşakların, ekonomik, sosyal, demografik ve kültürel yaşamını derinden etkileyeceğinden ürkü duyulan ve bundan dolayı de, basit bir şekilde ulaşılamayacak bazı gerçeklerin, gelecek kuşaklara iletilmesi ana amaç olarak hedeflenmiştir.

İnsanlığın geleceğini elinden alarak, sosyal kitleleri robotlaştırıp ortak payda altında tek tipe dönüştürme gayreti ve planlaması içinde olan güç odakları var! Oysa hiçbir gücün, karşılığı ne olursa olsun, bir başkasının geleceğini elinden almaya hakkı yoktur; gelecek, doğası saygınlığı ile hepimizindir.

Lakin, küresel güç durumuna gelmiş oluşumları iyi tanıyarak, amaçlarını, rasyonel analiz ederek; bu oluşumlara karşı koyacak bireysel gücün, kitleselliğe dönüşümünün ortak bilincini oluşturmak gerekmektedir.

İnsanoğlunun, şimdilerden hemen hemen olarak 6 milyon yıl önce tarih sahnesinde gözüktüğü, kendisi ile birlikte tüm canlıların yaşamında etkili olmaya başladığı andan bu yana, adına * Ego * dediğimiz, kendi dışındaki bir gücün etkilediği irrasyonel bir güdünün etki alanına girdiği görülmektedir.

Şu gerçek asla unutulmamalıdır; her zayıflıkta doyumsuz bir ego mevcuttur ve birey bu egoya asla teslim olmamalıdır.

Bu akıldışı gücün yapılanmış örgütleri olarak ilk öne çıkan emsallari ise Tapınak Şövalyeleri, ardındanları Gladyo, İllimünati, CFR, Bildenberg, Haç ve Gül Kardeşliği, Armagedon ‘dur.

Bu oluşumların kumanda butonları kimlerin elindedir, yapılanmaları nasıldır, oluşum amaçları nelerdir?

Tüm bu sorgulamaların herkes aracılığıyla yapılarak bazı çekirdek bilgilere ulaşılması gerekmektedir. Bu kötü kişilerin yapmak istediği ve varmak istediği, gizlenen amaçları nedir? Tüm bu sorulara yanıt bulmaya çalışacağız.

Bir cevap yazın