Türkçe İbadet Ana Dilimizle Kulluk Hakkı pdf oku indir

18
Türkçe İbadet Ana Dilimizle Kulluk Hakkı pdf oku indir

Türkçe İbadet Ana Dilimizle Kulluk Hakkı pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Mustafa Kemal Atatürk Kitapları türünde çıkarılan Türkçe İbadet Ana Dilimizle Kulluk Hakkı kitabını paylaştık. 874 sayfadan oluşan Türkçe İbadet Ana Dilimizle Kulluk Hakkı kitabının yazarı ise Cemal Kutay‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Türkçe İbadet Ana Dilimizle Kulluk Hakkı oku indir. Türkçe İbadet Ana Dilimizle Kulluk Hakkı pdf indir yandex, Türkçe İbadet Ana Dilimizle Kulluk Hakkı pdf indir idefix, Türkçe İbadet Ana Dilimizle Kulluk Hakkı PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Türkçe İbadet Ana Dilimizle Kulluk Hakkı Pdf indir

Türkçe İbadet Ana Dilimizle Kulluk Hakkı Kısa Özet

Elinizdeki mevzuumuz Atatürk’ün bununla birlikte götürdüğü hasret “Türkçe ibadet”tir. Klasik ilahiyatçı olmayı konuyu kucaklamanın şartı saymadım. Tam aksine görebilme-düşünebilme-ele alabilme-hükme ulaşabilmenin temeli cesaretin; hür tarih düşüncesinin nimeti bulunacağına inandım denedim. Hükmü son satır’da sizler vereceksiniz.

Bir ümidim de şudur: 1918 Birinci Dünya Harbi galiblerinin Versay düzeniyle emperyalist egemenliklerine tutsak yaptıkları bir bölüm esir milletler Türk kurtuluş mücadelesi zaferiyle nasıl özgürlük yolu buldularsa insanımızı ana diliyle kulluk hakkına kavuşturma emeğimizde de bugün bizim olduğumuz gibi bu haktan yoksun yüzmilyonlarca dünya insanını hürriyetlerin en kutsalına; ana dilleriyle kullak haklarına yol göstermiş bulunacağız.

Bir cevap yazın