Truck Simulator Ultimate 2022 Apk indir [v1.1.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Truck Simulator Ultimate 2022 Apk indir [v1.1.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Zuuks Games tarafından yayınlanan 1GB boyutundaki Truck Simulator Ultimate 2022 Apk indir [v1.1.3] indirme linkini sizler için paylaştık. Truck Simulator Ultimate 2022 Apk indir [v1.1.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Truck Simulator Ultimate 2022 Apk indir [v1.1.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Truck Simulator Ultimate 2022 Apk indir [v1.1.3]

Truck Simulator Ultimate 2021 Zuuks Games Apk indir [1.1.3] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. En gerçekçi kamyon oyununda yalnızca dünyayı dolaşmakla kalmaz, bunun yanı sıra kendi devasa ulaşım imparatorluğunu kurma kabiliyetine de sahip olursun.

Truck Simulator Ultimate 1.1.3 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. MENÜ MODU
  2. Maksimum yakıt
  3. Hasar yok

Truck Simulator Ultimate, pahalı tasarımı aracılığıyla bi hayli uzun bir oyun yapma deneyimi ile sizi en iyi kamyon şoförü yapar. Bus Simulator: Ultimate, Driver Simulator gibi öncedenki hit isimlerden bahsedebiliriz… Bu oyunların hepsi aynı yayıncıyı paylaşıyor ve oyuncular tarafından aranan bir trafik simülasyonu oynanışına sahip.

Truck Simulator Ultimate v1.1.3 MOD APK

Kardeşlerinden farklı olarak Truck Simulator Ultimate, çok daha karmaşık görevlere sahip değişken bir oyun sunuyor. Aynı türden oyunlar yalnızca saf bir kamyon şoförü olmanızı gerektirir. Oyuncuların yalnızca dünya çapında kamyon sürmeleri ve para kazanmaları gerekiyor. Lakin bu oyunla, yalnızca dünyayı dolaşmakla kalmaz, bunun yanı sıra kendi devasa ulaşım imparatorluğunu kurma kabiliyetine de sahip olursun.

Truck Simulator Ultimate 2021

İlk olarak, önce ufak miktarlarda para kazanmak için paketleri göndermeniz gerekiyor. Cesaretiniz kırılmasın; bu, sermaye biriktirmek ve hızla zengin olmak için müthiş bir temeldir. Yeterince sıkı çalışırsanız, oyun oynamak yalnızca iki gün sürer; kendi ufak şirketinizi kurabilirsiniz. O zaman, iyi sürücüler kiralamaktan ve onlara en iyi kamyonları sıra sıra satın almaktan çekinmeyin. Size bi hayli hızlı bir biçimde pasif para kazandıracaklar. Kendi işinizi yapmaya odaklandığınız sürece, para beklenmedik bir biçimde otomatik olarak artacaktır.

Zuuks games truck simulator ultimate hile

Halihazırda hatırı sayılır bir kadroya sahip olsanız dahi çalışmalarınız sürecektir. Oyuncular düzenli olarak görevler almaya sürdürmekte. Size uygun olan görevleri seçme ve yürütme hakkına sahipsiniz. Tabii ki, bir yolculuktan sonra ödül her zaman almak istediğiniz bir şeydir. Bunun yanında, dünya çapında seyahat etmek, oyun yapımcılarının aktif olarak oyuncularına getirdiği heyecan verici bir şeydir.

Truck Simulator Ultimate Para Hilesi

Oyuncuların ilgisini yükseltmek için dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirler haritaveyahil edilmiştir. Çin manzarası ve kültürü için kuvvetli bir tutkuya sahip bir Avrupalı ​​mısınız? Pekin, Şanghay, Wuhan gibi şehirler Truck Simulator: Ultimate’da ideal yerler olacak. Ayrıca, 100’den fazla şehir ile oyuncular, hepsinin tadını çıkararak iki ay geçirebilir. Yeni güncellemeler ardından gerçek zamanlı şehir özellikleri ekleyebilir.

Truck simulator ultimate apk son sürüm

Etkileyici bir kamyona sahip olmak için fonunuzda çok paraya gereksiniminiz var. Truck Simulator Ultimate’da çeşitli görevleri yerine getirdikten sonra, oyuncunun bunun bunun yanında yeterli miktarda parası ve kendine ait bir nakliye şirketi var. Bu noktada, maceralarınızda daha iyi bir deneyim için kamyonları yükseltmeyi düşünün. Tamamen yeni bir kamyon satın alabilir yahut ağır ağır ufak aksesuarlar satın alabilir ve en sevdiğiniz kamyonu yükseltebilir ve yeterli paranız olana kadar bekleyebilirsiniz.

Truck Simulator Ultimate 1.0.7 Apk indir

32’den fazla harika kamyonla oyuncuların modeli genişletmesine ve müşterileri için seçenekleri artırmasına izin verilir. Ayrıca piyasada en gerçekçi biçimde sürebileceğiniz gerçek modeller de olacak. Pahalı modellerde daha kuvvetli motorlar, daha bi hayli hızlı arabalar, yakıt doldurmadan daha uzun süre gitmenize yardım edecek daha büyük yakıt depoları bulunur. Ayrıca, kamyonların renkleri de özelleştirilebilir ve Truck Simulator: Ultimate’daki yaratıcılığa bağlı olarak daha havalı çıkartmalar da eklenir.

Truck simulator ultimate hile

Bugün, oyundaki dünya, çevreyi olabilecek olduğunca gerçeğe yakın hale getirmek için ağır ağır yeniden yaranılıyor. Bu nedenle simülasyon türü son senelerda daha fazla ilgi görmektedir. Ne tür bir simülasyonla alakalı olursa olsun yahut hayatta ne işe yaradığı önemli değil, bir çok simülasyon oyunu listelerin başında yer alıyor. İnsanlar PC’de simülasyon oyunu oynayabilmek için gerçek direksiyon gibi cihazları bile kullanabilirler.

Truck simulator ultimate apk oyun indir club

Ama deneyimlediğim simülasyon oyunları içinde Truck Simulator Ultimate kesinlikle şuana dek tanıdığım en özenle yatırım yapılan oyun olacak. Bu oyun, oyuncuların bir nakliye şirketi kurmasına, çalışanları işe almasına ve istedikleri arabaları kullanmasına olanak tanır. Bugün bu simülasyon oyununun muhteşemliğinin tadını çıkarın!

Truck simulator ultimate ios indir

Yukarıda da söz ettiğimiz gibi Truck Simulator Ultimate Mod oyununda oyuncular kendi nakliye şirketlerini kurarak ekranlara geleceklar. ABD, Çin, Kanada, Rusya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Türkiye, Kore, Japonya, Brezilya, Azerbaycan gibi çeşitli ülkelerdeki genel merkezinizi bulabilir ve dünyanın en büyük lojistik şirketi olabilirsiniz. Burada işinizi yönetebilir ve kendi kamyon filonuzu kurabilir, daha fazla araç satın alabilir ve çalışanları işe alabilir, şirketinizi daha fazla kar için yönetebilirsiniz.

Truck simulator ultimate happymod

Lider bir işletme olduktan sonra şirkete itibar kazandıracaksınız. O zaman, oyuncuların karargahın görünümüne daha fazla dikkat etmesi, ofisi istedikleri biçimde yükseltmesi ve nakliye şirketine daha yüksek gelir getirmek için daha fazla kamyonun kilidini açması gerekecek. In Truck Simulator Ultimate, oyuncular kilidini ve kendi manasına 32’den fazla kamyon mevcuttur. Ya da kullanılmış kamyonları otoparktan geri satın alabilirsiniz. Ayrıca arabalarınızı lambalar, Tampon, kornalar, kokpit ışıkları ve daha bi hayli fazla yükseltebilirsiniz.

Truck simulator ultimate nasil indirilir

Kanlı, ölümcül aksiyon oyunları yerine zihninizi rahatlatmak için binlerce nazik simülasyon oyunu içinden seçim uygulayabilirsiniz. Simülasyon oyunları dünyası, yaşamın bir çok değişik yönü ile doludur. Oyuncular bu oyunların deneyimine katılırken kendi eğlencelerini bulabilirler. Bilhassa büyük kamyonlar olmak üzere araçları sevenler için sürüş simülasyon oyunu Truck Simulator Ultimate hileli apk size harika bir deneyim yaşatacak. Oyuncuları bir çok zorlu yola getiren farklı araziler, dünya çapındaki yolların kralı olmanıza yardımcı olmaktadır. 

Truck Simulator Ultimate 2021 Altın Hilesi

Elbette, özellikle hantal kamyonlar ve geçtikleri karmaşık araziler başta olmak üzere, sürüşün ne kadar zor olabileceğini hepimiz bilinmekte. Lakin bir nakliye şirketini yönetmek bundan daha zordur. Bu oyunda, oyuncular bir nakliye şirketini kontrol etmek, yöneticiler ve kabiliyetli sürücüler kiralamak, şirketlerini genişletmek ve geliştirmek zorunda kalacaklar. Oyun, simülasyon ve yönetimin iki unsurunun birleşimidir. Hem bir ulaşım şirketinin kurucususunuz hem de yolcuların gereksinimlerine hizmet etmek için araba kullanan kişisiniz.

Truck Simulator Ultimate Sınırsız Para ve Altın Nasıl Alınır

Oyuncuların işlerini büyütmek için yapabilecekleri bir çok şey var. Ama aynı anda bir çok şeyi yapamayacaksınız. Bir şirketle alakalı en önemli şeylerden biri çalışanlarıdır çünkü işi yürütecek bireyler onlar. Şoförler, muhasebeciler, şefler, teslimat işçileri gibi çalışanlarınızı istediğiniz zaman işe alabilir ve kovabilirsiniz… Truck Simulator Ultimate Mod, oyunculara 32’den fazla farklı kamyon türü sunar. Tabii ki, her kamyon benzersizdir ve onlara sahip olmak için harcadığınız maliyet de öyledir, oyuncuların paralarını akıllıca yatırmaları gerekir, böylece işletme para kaybetmez ve bundan daha fazla yüksek kar getirir. İşletmeniz için sağlam bir başlangıç ​​yapmak için en iyi kamyonların kilidini açın, ardından getirdikleri kar, işiniz büyüdükçe daha fazla kamyon satın almanıza yardımcı olabilir.

Truck Simulator Ultimate Altın Hilesi

Ayrıca, bu oyunda önceki Zuuks Games oyunlarına kıyasla yükseltilmiş bir özellik de çok oyunculu moddur. Oyuncular kargo paylaşabilir ve diğer oyuncularla rekabet edebilecekleri yarışlara özgürce katılabilirler. Sahneler tamamen 3D olarak dizayn edilmiştır. Güzel kamyonlardan sokaklar, ağaçlar, tepeler gibi çevrelere… Sadece bu değil, oyundaki hava da aslına uygun olarak yeniden üretilir, aydınlık ve karanlık, yağmurlu yahut güneşli ve diğer bir çok hava koşuluna bölünür. Oyundaki her şey, oyuncunun kokpiti bile ayrıntılı olarak yeniden üretilir. Oyuncular direksiyon başındaki gerilimi hissedebilir, arada bir tehlikeli yollardan geçmek zorunda kalırlar. Bu oyunda fizik ilkeleri de yoldaki araçlarla viraja girdiğiniz yahut çarpıştığınız zamanki gibi gerçekçi bir biçimde simüle edilir.

Truck Simulator Ultimate indir (MOD, Sınırsız Para / VIP Hilesi)

Bir önceki android oyun

Chapters Interactive Stories APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın