Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

TRT Yarışçı Apk İndir, APK uygulama sitemizde TRT Yarışçı Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. TRT Yarışçı Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

TRT Yarışçı Apk İndir

TRT Yarışçı Apk İndir

TRT Çocuk’un bi hayli beğeni alan yarışma programı Yarışçı, artık mobilde de sizlerle. Yepyeni ve keyifli, bir o kadar da bilgi dolu olan Yarışçı, değişik bir araba yarışı deneyimi sunuyor. Karşına çıkan trafik sorularıyla, trafik bilgini kontrol et ve yeni gelişmeler öğren.

Yol boyunca kazandığın puanlarla yeni otomobiller alabilir yada arabanı geliştirebilirsin. Arabanı istediğin şeklinde geliştir, yarışın keyfini menfaat. Bilgi ve eğlence dolu bir maceraya katılmak için, derhal Yarışçı’yı indir ve yarışa başla.

KAZANIMLAR
El-göz koordinasyonu
Denge kontrolü
Trafik kaideleri
Dikkat

4 YAŞ ÜSTÜ ÇOCUKLAR İÇİN YARIŞÇI
Birbirinden entresan bölümler, birbirinden güzel arabalar ve geliştirme seçenekleriyle, yarışın keyfini menfaat. Kolay oynanabilir ve çocuklara müsait dizayn edilmiş ekranlar. Yeni bilgiler öğren, bildiklerini pekiştir ve kendini kontrol et.

TRT Yarışçı Apk Full

Eğlenceli ve eğitici.

AİLELER İÇİN YARIŞÇI
Çocukların el-göz koordinasyonu, dikkat, kontrol ve denge becerilerini geliştirmek, trafik detaylarını yükseltmek maksadıyla tasarlandı. Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi. Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, keyifli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için dizayn edilmiştır. Bu nedenle çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu biçimde çocuğunuzun Yarışçı’dan daha fazla yararlanmasını ve çocuğunuzun daha çok eğlenmesini elde etmiş olacaksınız.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Kişisel veri güvenliği ciddiye aldığımız bir konudur. Uygulamamızın hiç bir bölümünde reklam yahut sosyal platform mecralarına yönlendirme bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın