Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

TRT Köstebekgiller Apk İndir, APK uygulama sitemizde TRT Köstebekgiller Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. TRT Köstebekgiller Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

TRT Köstebekgiller Apk İndir

TRT Köstebekgiller Apk İndir

Köstebekgiller’in muhteşem yaşamına girmeye hazır mısın? Efsanevi köstebek şehri Köstenbaya’ya gitmek için, bir haritaya ihtiyacımız var. Bu harita parçaları yerin derinliklerinde ve senin bu parçaları çıkarıp birleştirmen gerek.

Herkes Köstebanya’ya giden haritayı tamamlamak için, çılgınca çalışıyor. Bobo, Köstan Amca ve ötekiler… Bu sıkıntılı ve birden çok da keyifli karşılaşmada Köstebekgiller’e yardım etmeye hazır mısın?

Köstebanya’ya gitmeyi amacında olan bu serüven dolu yolculukta hem eğleneceksin bunun yanı sıra zekânı geliştireceksin. Nasıl mı? Haydi, indir gör!

KAZANIMLAR
Strateji
Analitik düşünme
Planlama
El-göz koordinasyonu

6 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN KÖSTEBEKGİLLER
6 yaş ve üzeri çocuklar için dizayn edilmiş olan bu oyunla çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunun. Kolay oynanabilir ve çocuklara müsait dizayn edilmiş ekranlar. Reklamsız ve emin içerik. Eğlenceli ve eğitici.

TRT Köstebekgiller Apk indir

• Altınları toplayarak kişiliğinizi GELİŞTİRİN.
• Bilinmezlikle dolu yollarda MÜCADELE edin.
• Karşınıza çıkan önüne geçer için STRATEJİ üretin.
• Daha bi hayli elmas biriktirerek eğlencenize yeni KARAKTERLER katın.

Şimdi indirin ve maceraya başlayın!

GİZLİLİK POLİTİKASI
Kişisel veri güvenliği ciddiye aldığımız bir mevzudur. Uygulamamızın hiçbir bölümünde reklam yada sosyal platform mecralarına yönlendirme bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın