Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

TRT İzle Apk İndir, APK uygulama sitemizde TRT İzle Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. TRT İzle Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

TRT İzle Apk İndir

TRT İzle Apk İndir

Keyfince izle!

Filmler, diziler, belgeseller, programlar, çizgi filmler ve canlı TRT TV ve radyo kanalları başta olmak üzere yüzlerce içerik TRT İzle’de!

Üstelik istediğin kalitede, parasız, reklamsız, istediğin yerde ve istediğin cihazda, kaldığın yerden devam et özelliği ile hiç bir şeyi yarım bırakma!

İster bilgisayardan, talep eder televizyondan, talep eder tablet yahut telefondan, sevdiğin programları listene ekle, yeni bölümler çıkınca ilk sen izle!

Masumlar Apartmanı, Teşkilat, Bir Zamanlar Kıbrıs, Uyanış: Büyük Selçuklu, Yılmaz Erdoğan ile Öğrence, Rafadan Tayfa, ve Savaşın Efsaneleri benzer biçimde TRT’nin en gözde yeni yapımları ile başa sarıp yine izlemeye doyamadığımız Diriliş Ertuğrul, Leyla ile Mecnun ve bi hayli daha fazlası seni bekliyor!

Tabii nostalji sevenleri de unutmadık! Yedi Numara, Yeditepe İstanbul ve Ferhunde Hanım ile Kızları gibi yeniden tekrar izlediğin efsaneleşmiş dizilere ve TRT’nin varlıklı arşiv içeriklerine de anında ulaşabilirsin.

Rafadan Tayfa, Aslan, Pırıl, Sihirli Matematik ve Canım Kardeşim şeklinde en bi hayli beğeni alan çizgi filmler ve Türkiye’nin en emin çocuk kanalı TRT Çocuk’un birbirinden sempatik ve kaliteli çizgi filmleri de burada!

Ayrıca TRT İzle ile TRT EBA TV’deki uzaktan tahsil derslerini de canlı olarak takip edebilir, kaçırdığın dersleri derhal izleyebilirsin.

TRT İzle Apk indir

Trtizle.Com/gizlilik-politikasi

Bir cevap yazın