TRT Elif’ in Düşleri Apk Download

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

TRT Elif’ in Düşleri Apk Download, APK uygulama sitemizde TRT Elif’ in Düşleri Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. TRT Elif’ in Düşleri Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

TRT Elif’ in Düşleri Apk Download

TRT Elif’ in Düşleri Apk Download

TRT Çocukun bi hayli beğeni alan çizgi dizilerinden Elifin Düşleri artık parmaklarınızın ucunda!

Elif, dedesine yardım etmek için, marketin meyve-sebze tezgahını işletiyor. Çocuklar, Elifle birlikte sıhhatli yemekleri, yiyeceklerin besin değerlerini ve neye yaradıklarını öğreniyor.

Hem insanlara kolaylık sağlayan bununla birlikte bununla birlikte detaylarını pekiştiren çocukların tek yapması ihtiyaç duyulan, sırasıyla gelen müşterilere, müşterilerin istediği sağlıklı yemekleri doğru bir halde vermek.

Ayrıca çocuklar, Elifin sesinden, yiyeceklerin besin değerleri, ihtiva ettiği vitaminler, mineraller ile ilgiliki malumat sahibi olurken, istedikleri zaman, bu faydalı bilgileri yeniden yeniden dinleyebiliyor.

KAZANIMLAR
Sağlıklı beslenme alışkanlığı
El-göz koordinasyonu
Meyve-sebze bilgisi
Görsel dikkat becerisi
Akıl yürütme

6 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN
Elifin Düşleri, 6 yaş üzeri ufaklıklara, sağlıklı besinler ile alakalı bilgi verme, sıhhatli beslenme alışkanlığı kazandırma, çocukların muhakeme kabiliyetini geliştirme ve görsel dikkat becerilerini geliştirme maksadıyla hazırlanmış bir oyundur.
Eğlenceli ve eğitici oyun.
Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi.
Muhakeme kabiliyetlerini ve düşünme becerilerini geliştirme maksadıyla tasarlandı.

TRT Elif

Bir cevap yazın