Trash Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Trash Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak SkisoSoft tarafından yayınlanan 53MB boyutundaki Trash Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Trash Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Trash Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Trash Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.1]

Trash Truck Simulator Para Hileli MOD APK [1.6.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Değişik bir oyun denemek istiyorsanız Çöp Kamyonu Simülatörü tam size göre.

Trash Truck Simulator 1.6.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Trash Truck Simulator, aynı türdeki oyunlardan çok daha yüksek benzersiz ve keyifli bir durum yaratır. Oyuna gelen oyuncular, bireylerin her zaman kaçınmaya çalıştığı çöp kamyonu şoförü rolünü oynayacak. Aslını söylemek gerekirse bu, herkes için temiz bir çevre sağladığında gerçekten asil bir meslektir. Çöp dolu bir şehirde yaşayabilir misin? Değilse, çöp kamyonu şoförü olarak çalışmayı deneyin; değişik bir deneyim getirebilir.

Trash Truck Simulator v1.6.1 MOD APK

Boş zamanlarınızda harika bir şehirde vakit geçirebilirsiniz. Çöp Kamyonu Simülatörü ile oyuncular her yere çöp taşımak için kullanılan bir kamyonu kontrol edebilecekler. Bu oyunun avantajı, gerçek israfa çok fazla maruz kalmanıza gerek kalmayacak, fakat yine de benzersiz bir sürecin tadını çıkaracaksınız. Kamyonunuza binebilir ve bütün gün şehri dolaşıp bir şeyleri temizleyebilirsiniz. Program, zaman çizelgesinde önceden belirlenecek ve yalnızca onu takip etmeniz gerekiyor.

Trash Truck Simulator Para Hilesi

Trash Truck Simulator basit bir görev sistemine sahip olacak. Aslını söylemek gerekirse, bilinmesinı kolaylaştırmak için bu basit bir kamyon sürüş simülatörüdür. Mevcut görevi her bitirdiğınızda yeni bir görev görünecektir. Çöp toplamak için oyuncuyu şehrin her köşesine yönlendirecektir. Görevi olabilecek olan en iyi biçimde gerçekleştirmek için kamyonu ustaca kontrol etmeyi ve sokakların ve konumların yerini ezberlemeyi öğrenmelisiniz. Kafanız ne kadar karışırsa, görevi tamamlamak o kadar fazla zaman alacaktır.

Trash Truck Simulator Hile Apk

Zayıf cihazlar kullanan oyuncular için Trash Truck Simulator müthiş bir seçimdir. Çok “ileri teknoloji” olmayan bir tür görsel efektle yapılmış. Açık olmak gerekirse, on yıl önce oluşturulan öykünücülerle aynı. Lakin telefonda oynamak için bu da belirtilmesi gereken bir avantaj. Hafif kapasitesi aracılığıyla indirebilir ve her yerde çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Trash Truck Simulator Apk indir

Oyunun tasarımını hafife almayın ve hala 2021’deki bir oyun için temel standartları karşılıyor. Oyunun tasarımı çok güzel olmasa da yine de farklı nesneleri net bir biçimde tanıyabiliyorsunuz. Kontrol ettiğiniz çöp kamyonu modern fizik kaidelerina uygun biçimde çalışmaktadır. Ve kontrol işlemi de bi hayli karmaşık, hemen hemen gerçek bir kamyon gibi. Oyunun konsolu çeşitlidir ve oyuncuların kendilerine uygun bir kontrol yöntemi seçmelerine olanak tanır. Düğmeler, eğim, kaydırıcılar yahut direksiyon simidi çalışıyor.

Trash Truck Simulator Apk Son Sürüm

Mevcut tüm oyunlar gibi, oyunun da belirli bir amacı olması gerekir. Çöp Kamyonu Simülatörü, oyuncuların çöp kamyonlarını bir çok etkileyici değişiklikle yükseltmelerine olanak tanır. İlk aşamalar olabileceken hala çevre koruma ekibini simgeleyen tanıdık yeşil kamyon olacak. Lakin çöpü toplayıp yakma fırınına getirdiğinizde para otomatik olarak hesabınıza aktarılacaktır. İşin garibi, çöp senin kendi paran. Ne kadar çok çöp toplanır ve işlenirse o kadar zengin olursunuz.

Trash Truck Simulator indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Konuşan Tom Altın Peşinde 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın