TRANSFORMERS Savaşçılar Mega Hileli MOD APK [v9.0.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

TRANSFORMERS Savaşçılar Mega Hileli MOD APK [v9.0.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Sersemletme Yok  // Düşman saldırıları tarafından sersemletilemezsiniz
Ücretsiz olarak Kabam Games, Inc. tarafından yayınlanan 827MB boyutundaki TRANSFORMERS Savaşçılar Mega Hileli MOD APK [v9.0.0] indirme linkini sizler için paylaştık. TRANSFORMERS Savaşçılar Mega Hileli MOD APK [v9.0.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve TRANSFORMERS Savaşçılar Mega Hileli MOD APK [v9.0.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

TRANSFORMERS Savaşçılar Mega Hileli MOD APK [v9.0.0]

TRANSFORMERS Savaşçılar Mega Hileli MOD APK [9.0.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Güçlü yeteneklere sahip süper robotlara dönüş, meydan oku ve kazan, bu yerin hegemonyası olacaksın.

TRANSFORMERS Savaşçılar 9.0.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

MOD Menüsü

  1. Hasar Çarpanı  // Oyuncu Hasarını Artır
  2. Savunma Çarpanı  // Oyuncu Savunmasını Artır
  3. Sınırsız Beceri  // Mana Çubuğu her zaman dolu
  4. Düşman Manasını Dondur  // Düşman Manasını Değiştirmez
  5. Rakibi Dondur  / / Düşman hareket etmeyecek/saldırmayacak
  6. Sersemletme Yok  // Düşman saldırıları tarafından sersemletilemezsiniz
  7. Geri Tepme Yok  // Düşman saldırıları tarafından geri itilmezsiniz
  8. Anında Kazan  // Rakip Anında Ölür

Ölümlü arenaya adım atın ve TRANSFORMERS Savaşçılar ile ateşli düelloya başlayın. Transformers evreni, güçlerin güç mücadelesiyle her zamankinden daha sıcak hale geliyor. Güçlü yeteneklere sahip süper robotlara dönüş, meydan oku ve yolda duranlarla kazan, bu yerin hegemonyası olacaksın.

TRANSFORMERS Savaşçılar v9.0.0 MOD APK

Kibirli Cliffjumper’ın görünümü, yeni versiyonun en belirgin özelliği. O büyük bir güce sahip ama bi hayli sıcak huylu ve kibirli bir karakter. Baskın kırmızı renkle heybetli bir karakter yaratmak bu kişiliğin heybetini daha da artırıyor. Cliffjumper’ın becerisini ustaca tercih ederek, yolunuza çıkan tüm düşmanları yenebileceksiniz. Botlardaki bazı renk hataları ve komuta görevini bitirdiktan sonraki sorunlar da düzeltilerek oyunculara müthiş bir sürüm getirme sözü verildi.

TRANSFORMERS Savaşçılar APK dayi

TRANSFORMERS Savaşçılar oyununda dövüşler bire bir solo olarak yaşanacak. Lakin, bir çok değişik vazifeye ayrılacaktır. Erken düzeylerde, kolay maçlar yapacak biçimde ayarlandınız; asıl amaç hareket ve becerilere alışmanıza yardımcı olmaktır. 7. düzeyden bu yana, üslere girebilir ve burada bekçilerle savaşabilir, ganimetlerinizi kazanabilir ve toplayabilirsiniz.

TRANSFORMERS Savaşçılar apk hile

Oyunun beceri manipülasyonu da çok çeşitlidir. Sağ tuşa basın ve karakter yakında zamandayken hafifçe saldıracak yahut uzaktayken ateş edecektir. Sağa kaydırın, karakter rakibi kapatmak yahut orta derecede saldırmak için acele edecektir. Doğru anahtarı tutarak kuvvetli yumruklar atacak ve düşmanın savunmasını delip geçeceksiniz. 

TRANSFORMERS Savaşçılar Apk Son Sürüm

Geri gitmek için sol tuşa basın ve savunma modunu açmak için sola kaydırın. Yukarı ve aşağı tuşları, düşman saldırılarından kaçmak için zıplamanıza yahut uzanmanıza yardım edecektır. Yeterince enerji biriktirdikten sonra müthiş bir gücü etkinleştirin; durumu sizin için tersine çevirecek bir hareket olacaktır.

Transformers Robots in Disguise 16 1 Hile Apk

TRANSFORMERS: Forged to Fight’taki karakterler, altı farklı yeteneğe sahip altı grupla olağanüstü derecede çeşitlidir. Yıldırım saldırısı kabiliyetine sahip keşif grubu. Son teknoloji ekipmanlara sahip teknoloji grubu muazzam bir güce sahiptir. İmha grupları, geniş kapsamlı yıkıcı güce sahip bombalama saldırılarına sahiptir. Yüksek IQ içeren, dövüş stilinde son derece zeki karakterlere sahip taktik grup. Ezici fiziksel güce sahip bir grup savaşçı, herhangi bir rakibi nakavt etmeye hazır. Ve son kez, düşmana hızla yaklaşma kabiliyetine sahip bir grup savaşçı.

TRANSFORMERS Savaşçılar Android oyun CLUB

Savaşlar ve günlük görevler size büyük miktarda altın verecek. Yeni karakterler, aksesuarlar satın almak ve katılmak istediğiniz savaşlar için ödeme yapmak için altın kullanın. Fişler bunun bunun yanında görevler sırasında ödüllendirilir yahut belirli düşman üslerinden yağmalanır. Karakterleri çiplerle donatmak onları daha kuvvetli yapacaktır. Kristaller her oyuncunun istediği bir şeydir ve kişiliğinizin yıldızını artırarak hem gücünü hem de görüntüsü değiştirir.

TRANSFORMERS Savaşçılar Apk indir

20. düzeyden bu yana oyuncular ittifak görevlerine sahip olacaklar. Bu, dostların güçlerini açığa çıkarma vaktidir. Arkadaşlığın gücü, sizi bu arayışlardan geçirecek tek şey. Kendinize birleşik bir ekip bulun, güçlerinizi birleştirin ve birlikte TRANSFORMERS: Forged to Fight adasını yok etmek için korkunç bir güçle düşmanlara karşı savaşın.

TRANSFORMERS Savaşçılar indir (MOD, Mega Hile)

Bir önceki android oyun

Snow Storm Superhero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın