Train Simulator PRO 2018 Full Para Hileli MOD APK [v1.5] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Train Simulator PRO 2018 Full Para Hileli MOD APK [v1.5] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Mageeks Apps & Games tarafından yayınlanan 271MB boyutundaki Train Simulator PRO 2018 Full Para Hileli MOD APK [v1.5] indirme linkini sizler için paylaştık. Train Simulator PRO 2018 Full Para Hileli MOD APK [v1.5] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Train Simulator PRO 2018 Full Para Hileli MOD APK [v1.5] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Train Simulator PRO 2018 Full Para Hileli MOD APK [v1.5]

Train Simulator PRO 2018 Full Para Hileli MOD APK [1.5] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hiç tren mühendisi olmayı hayal ettiniz mi?

Train Simulator PRO 2018 1.5 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
  2. Sınırsız Para Hilesi (elmas ile satın alın)

Mageeks, cep telefonları için simülatör oyunları geliştiricisidir, Bus Simulator PRO 2017, Airport Simulator PRO 2016, Airport Bus & Plane Simulator ile başarılı olmuştur… Ve şimdi Train Simulator PRO 2018 olan bir simülatör oyunu oynayacağız, şoföre dönüşerek ve bir tren lokomotifini sürerek, yüzlerce yolcuyu arkaya çekerek, lütfen konukları güvenli bir biçimde terminal istasyonuna ulaştırmaya çalışın.

Train Simulator PRO 2018 v1.5 MOD APK

Gerçekten de Asphalt 8 yahut Need For Speed ​​gibi güncel yarış oyunlarından sıkıldıysanız, telefondaki yarış simülatörü bi hayli heyecan verici yeni bir deneyim. İlk bakış açısıyla oynayacak, iyi bir sürücü olacak ve insanları olmak istedikleri yere getireceksiniz. Oyunun olağanüstü gerçekçi ve canlı canlandırması ile Train Simulator PRO 2018, size en gerçek görev sürüşü hissini verecek. Bunun yanında, Amerika Birleşik Devletleri yahut Avrupa ülkeleri gibi ünlü eycihazların şehirleri ve banliyöleri de dahil olmak üzere tanıdık yer işaretlerinin en güncel görsel fotoğraflarıni görebileceksiniz.

Train Simulator PRO 2018 Para Hilesi

Train Simulator PRO 2018 oyununu oynama deneyimi, yalnızca iyi bir sürücü olmanızı sağlamakla kalmaz, bunun yanı sıra sizi akıllı bir mühendise dönüştürür. Uzun süre tren kullanmak yahut yanlış fren yapmak lokomotiflerin arızalanmasına neden olmaktadır. Bu zamanda kimse size yardım edemez, kendiniz mühendis olmanız ve lokomotifinizin onarımını yapmanız gerekecek. Yapımcı bunun bunun yanında oyunculara 6 farklı lokomotif vermeye bi hayli istekli, sizin işiniz kademeli olarak oynamak, zorlukların üstesinden gelmek ve her lokomotifin kilidini açmak.

Train Simulator PRO 2018 Elmas Hilesi

Oyun çok fazla konsantrasyon gerektiriyor, oyuncular yaşanan tüm poblemleri en güvenli biçimde ele alabilmek için her zaman etraflarındaki her şeyi izlemelidir. Unutmayın tren çalıştırmak da son derece zordur, tutma yerleri çoktur ve kontrol sistemi de bi hayli zahmetlidir, sıkılmayın, tanışmaya çalışın çünkü bu gerçek bir simülasyon oyunudur. Trene yakıt sağlamak maksadıyla petrol satın almanız gerektiği gerçeği kaçınılmazdır.

Train Simulator PRO 2018 Tren Hilesi

Tren kornasını duyarsanız, aslında Train Simulator PRO 2018 tam anlamıyla duyduğunuzu yeniden üretecektir. Trenin düdüğünden demiryolunun sesine, yağmurlu havalarda şimşek çakması bile en canlı biçimde yeniden üretilir. Oyun güzel 3D grafiklere sahip, ayrıntılara sadık, oyundaki tüm sahneler gerçek hayatta bulabileceğiniz şeyler. Tabii ki, sahneyi ayarlamak ve havanın zamanla değişmesi de çok mantıklı. Güneşli ve yağmur düzensiz, gece karanlık olacak ve ışığı açmayı unutma.

Train Simulator PRO 2018 Hile Apk

Train Simulator PRO 2018, Android ve iOS için heyecan verici bir tren sürüş simülatörüdür, kendinizi iyi bir sürücü olmak, demiryolu kroslarında macera yapmak, bölgenin huzurlu banliyölerine ve aşırı kalabalık tepelerine bakmak için eğitebilirsiniz. Tüm bu heyecan verici deneyim, Train Simulator PRO 2018’de mevcut olacak.

Train Simulator PRO 2018 Apk indir

Oyun Google Play uygulama mağazasında ve App Store’da 5 dolara satılıyor fakat aşağıdaki .apk (Android için) ve .ipa (iPhone için) dosyalarımızla ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Train Simulator PRO 2018 ile keyifli bir yolculuk yapın ve Android ve iOS için en yeni oyun ve uygulamaları indirmek için ModDroid.Com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

Train Simulator PRO 2018 indir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)

Bir önceki android oyun

Dungeon Age of Heroes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın