Townsmen Premium Para Hileli MOD APK [v1.14.5] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Townsmen Premium Para Hileli MOD APK [v1.14.5] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak HandyGames tarafından yayınlanan 96MB boyutundaki Townsmen Premium Para Hileli MOD APK [v1.14.5] indirme linkini sizler için paylaştık. Townsmen Premium Para Hileli MOD APK [v1.14.5] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Townsmen Premium Para Hileli MOD APK [v1.14.5] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Townsmen Premium Para Hileli MOD APK [v1.14.5]

Townsmen Premium Para Hileli MOD APK [1.14.5] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyun sizi köhne bir köyün yönetimini üstüne aldığıniz Orta Çağ’a götürecek.

Townsmen Premium 1.14.5 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Townsmen Premium, harika bir ortaçağ şehir kurma yönetim oyunudur. Bir kral rolünü oynuyorsunuz ve göreviniz ufak köyünüzü bir ortaçağ imparatorluğuna dönüştürmek. Ekonomiyi geliştirmek için binalar inşa ediyor, hasat üretiyorsunuz ve köylülerin mutlu olmasına faydalı oluyorsunuz. Cevher madenleri, çiftlik mahsulleri ile ilgili bir çok yeri keşfediyor ve kullanıyorsunuz. Ayrıca kendi vergilerinizden gelir elde edersiniz. Sakinlerin de eğlenceye ihtiyacı var ve atlı arenalar, barlar, pazarlar gibi enteresan yapılar inşa ediyorsunuz. Oyun, şehrinizi güzelleştirmenize yardım edecek bir çok çalışma, eğlence sunar. Görkemli heykeller, muhteşem anıtlar ve yemyeşil bahçeler yaratıyorsunuz. Ayrıca, bölge haydutları, dış vandalizm ve barışçıl kasabanızın diğer rakipler tarafından yağmalanması gibi gizli tehlikelere de dikkat etmeniz gerekiyor.

Townsmen Premium v1.14.5 MOD APK

“Fantasy Island Sim” in içten yönetim tarzını seviyorsanız, Townsmen Premium sizi tatmin edecektir. Oyun, eski şehri kendi tarzınızda inşa etmek, yönetmek ve geliştirmek etrafında dönüyor. Senin görevin sağlam bir koruma oluşturmak için kışla, gözetleme kuleleri inşa etmektir. Ayrıca, bireylerinızı düşman güçlerden korumak için cesur savaşçılar toplamanız gerekiyor. Kalenizden imparatorluğunuzun müthiş yönetimini yaratmak için bir çok şey yapıyorsunuz. Halkınız için mutlu, mutlu bir yaşam sağlamaya çalışın. Tabii ki oyun o kadar basit değil ve bir ortaçağ ortamında harika şehirler inşa etmek için çok şey yapmanız gerekiyor. 

Townsmen Premium Para Hilesi

Şehirler ufak ekranlara gelecek ve zamanla şehrin boyutu genişleyecek. Gittikçe daha fazla insan şehrinize geliyor ve her gün bir çok iş yaratıyorlar. İnsanlardan elde edilen hasat karmaşık bir ekonomiyi besleyecek, ve geniş bir şekilde üretim zincirleri oluşturun. Para için malları hasat eder ve ticaret yaparsınız. Ardından onlarca farklı kasaba ve bina ile şehri genişletiyorsunuz. Refah bir çok riskle birlikte gelir ve haydutlarla yüzleşmek için doğru orduya sahip olmalısınız. Tabii oyun bunun yanı sıra güzel bir hikayeye, çeşitli senaryolara ve bir çok zorlu vazifeye sahip. Ana hikayeden seçim yapabilir yahut sınırsız sandbox oyun modu ile eğlenceyi yaşayabilirsiniz.

Townsmen Premium Altın Hilesi

Townsmen Premium, önceki ünlü Townsmen serisinin oyunu olan bir çok çekici detaya sahip kıymetli bir yükseltmedir. Oyun Handy Games tarafından geliştirilmiştir. Oyunun yolculuğu boyunca, Orta Çağ’da zengin ve müreffeh bir şehir inşa edeceksiniz. ” Fantasy Island Sim ” gibi, ufak bir arsada, az sayıda insanın yaşadığı uzak bir kasabada ekranlara geleceksınız. 

Townsmen Premium Hile Apk

Çiftlikler inşa etmek için metal cevheri madenlerini ve verimli arazileri bulmalı ve kullanmalısınız. Tabii ki, çiftliği toplama ve hasat etme eylemi size altın getirecek – bu da bir çok şey için alışveriş yapmanıza faydalı oluyor. Hasat edilen parada bircılığıyla daha fazla çiftlik ve bahçe kurarak üretiminizi genişletebilirsiniz. Oyun çok sayıda bina sunuyor ve daha uzun evler, eğlence parkları, marketler, barlar inşa edebilirsiniz…

Townsmen Premium hilesiz Apk

“Townsmen Premium” şehri büyüdükçe, sakinleri eğlence mekanlarında satış, ulaşım yahut servis personeli gibi çeşitli işler yaratmaları için yönetiyorsunuz. Değişimin bunun yanında, diğer bir çok harika kategoriyi açmak için bireylerin vergilerini toplayabilirsiniz. “Townsmen Premium”da hayat hiç de huzurlu ve mutlu değil. 

Townsmen Premium Apk indir

İnsanlara ve yaşamlarına yönelik bir çok gizli ve öngörülemeyen tehlikeyle yüz yüzesınız. Çevredeki bölgelerde gizli tutulan haydut ordularıyla yüz yüzesınız. Buradan kuvvetli orduyla şehrin huzurunu korumanız gerekiyor. Ayrıca oyunda yağmur, sel, kar fırtınası, kuraklık gibi çeşitli doğal afetler de yer alıyor. Birçok zorluk ekinleri tehdit edebilir ve bireylerinız için tehlikeli hastalıklar yaratabilir. Eğer akıllı bir önderseniz, o zaman şehrin bireylerinı korumak için iyi stratejilere sahip olmalısınız.

Townsmen Premium Prestij Hilesi

Townsmen Premium, az tehlike ile bol para ile ilk etapta basittir. Zamanla, şehri genişletmek için hasattan gelen parayı, yerleşik vergi parasını etkin bir biçimde kullanmanız gerekir. Muhteşem evler ve yapılarla şehri daha ufak kasabalara genişletiyorsunuz. İnşa etmeniz için onlarca farklı tipte ev var. Daha da önemlisi, inşa edilecek sayısız sahne var. Muhteşem kaleler, büyük anıtlar, şiirsel nehir köprüleri dahil… Özetle, Townsmen Premium gerçekçi 3D grafiklerde harika bir yönetim-inşa oyunudur. Rüyanızda bir ortaçağ kentini yönetme deneyimine sahip olacaksınız. Nazik ve otantik bir şehir kurma yolculuğuna hazır olun.

Townsmen Premium indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

The Escapists 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın