Tower War Mega Hileli MOD APK [v1.8.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Tower War Mega Hileli MOD APK [v1.8.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak SayGames Ltd tarafından yayınlanan 75MB boyutundaki Tower War Mega Hileli MOD APK [v1.8.0] indirme linkini sizler için paylaştık. Tower War Mega Hileli MOD APK [v1.8.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Tower War Mega Hileli MOD APK [v1.8.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Tower War Mega Hileli MOD APK [v1.8.0]

Tower War Mega Hileli MOD APK [1.8.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm koltuk komutanlarına ve cep Napolyonlarına hitap etmesi garanti edilen bu zarif ve basit gündelik taktik oyununda gidişatı çevirin ve savaşı kazanın.

Tower War 1.8.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Kaldırılan reklam ekranı;
  2. Reklam görmeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.

Tower War, oyuncuların düşman kulelerini ele geçirmek için savaşa gireceği bir oyundur. Tamamen anlaşılır fakat taktik becerilerinizi geliştirmek için zaman harcamayacağınız bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Aynı zamanda düzeynin zorluğu ve düşman çeşitliliği ile düşmanlarınızı yenmenin bir yolunu bulacaksınız ve tabi ki yalnızca düşmanlarınız değil.

Tower War v1.8.0 MOD APK

Tower War‘da oyuncular kulelerle alakalı heyecan verici bir düzey bulacaklar, fakat kule savunması değil. Zaten farklı renkli kulelere sahip bir oyun ekranı göreceksiniz. Renkler rakipleri ayırt edecek ve mavi rengi tutacaksınız. Aynı zamanda, bu oyunda işgal edebileceğiniz bir hedef olan renksiz bazı binalar bulacaksınız. Asıl amacınız sahadaki tüm kuleleri kendi renginiz yapmaktır.

Tower War Para Hilesi

Yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla bir oyun ekranı izleyeceksiniz ve çok fazla kontrol etmenize gerek kalmayacak. Başka bir deyişle, birliklerinizi diğer kuleleri fethetmek için yöneteceğiniz taktiksel bir oyuna odaklanacaksınız. Köleler otomatik olarak hareket edecek ve sizin işiniz yürüyebilecekleri bir yol oluşturmak. Bir kuleden diğerine tek dokunuşla bir yol oluşturulabilir ve düşmanlarınız sizi bekliyor.

Tower War Level Hilesi

Yukarıda bahsedildiği gibi, düşmanlarınızı bulacak ve birliklerinizin Kule Savaşı’nda oraya önderlik etmesi için bir yol oluşturacaksınız. Lakin mesleğiniz tamamen basit bir biçimde gerçekleşmeyecek ve bi hayli uzun sürecektir. Her kulenin, saldırılarla yaşananları ve kuleden çıkan birliklerin birbirine saldırmasını engelleyen bir özelliği mevcuttur. Yani binalar depolama kapasitelerini arttırırsa üretim hızı daha bi hayli hızlı olacaktır.

Tower War Apk Hile

Kuledeki birlik sayısını yükseltmek bi hayli basittir ve çoğu oyun durumunda kullanılır. Sadece iki müttefik bina içinde bir bağlantı kurun ve birliklerin ağır ağır diğer kuleye geçtiğini göreceksiniz. Lakin diğer kulelerle birlik paylaşsalar bile başlangıç ​​kulesindeki birlik sayısı değişmeyecek. Başka bir deyişle, kule yalnızca düşmanlar sürekli olarak onlara saldırdığında işgal sayısını azaltır ve onu hemen desteklemeniz gerekir.

Tower War Apk indir

Tower War gibi bir strateji oyunu, kesinlikle oyuncuların oyunda neler olduğunu gözlemlemeyi bırakamayacakları bir çok zorlu düzeyye sahip olacaktır. Aynı zamanda her maçın süresi farklı olacak ve sahada neler olduğunu önceden bilemezsiniz. Her kuledeki birlik sayısını yükseltmek için bir çok değişik taktik harcayacaksınız ve oradan düşmana saldırma şansınız artacak. Yani gri kuleler görürseniz, önce onları yakalayın ve düşmanın ilerlemesini durdurun.

Tower War Apk Son Sürüm

Zamanla rakibiniz yalnızca kırmızı askerler değil diğer renkler de olacaktır. Bu düşmanlar müttefik olmadığında şüphesiz mutlu hissedeceğiniz bir nokta. Yani farklı renkteki birlikler içinde destek olmayacak ve saldırınızı yapmak için bu boşluktan yararlanabileceksiniz. Elbette düşman sayısı artık arttığı için düşünmenizi de gerektiriyor ve kuleleriniz içindeki bağlantıları güçlendirmeniz gerekecek.

Tower War – Tactical Conquest indir (MOD, Ücretsiz Ödüller)

Bir önceki android oyun

Evil Lands APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın