Toprağa Hasret pdf oku indir

3
Toprağa Hasret pdf oku indir

Toprağa Hasret pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Toprağa Hasret kitabını paylaştık. 188 sayfadan oluşan Toprağa Hasret kitabının yazarı ise Mehmet Ali Güler‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Toprağa Hasret oku indir. Toprağa Hasret pdf indir yandex, Toprağa Hasret pdf indir idefix, Toprağa Hasret PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Toprağa Hasret Pdf indir

Toprağa Hasret Kısa Özet

*Beni köyümün toprağına gömün. Çünkü ben ömrüm boyunca hasret kaldığım o toprağı cebimde sakladığım yağlığımı çıkararak gözyaşları içinde hep kokladım. Bundan sonra bırakın da ebediyete kadar huzur içinde bağrında yatayım…*
Habip Arıöz

Habip Arıöz, eğitimin öneminin bilincinde, cumhuriyete bağlı, Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında tam bir vatansever eğitimci olarak hedefine ulaşmış ve bu eğitim aşkını dünyaya geldiğu topraklarda da yaymak, cehaleti yenmek ve bilgiyi aşılamak için yalın ayak çıktığı köyüne Habip Hoca olarak özlem ve hasretle geri dönmüştür.

Elbette yaşadığı zorluk ve sıkıntılar orada da sürmüş, fakat asla yılmamış, tüm engellemelere rağmen eğitim için hizmetlerine devam etmiştir. Onun köyü için yaptıkları seneler geçtikçe daha da iyi anlaşılmıştır.

Ülkemizin aydınlığı, çocuklarımızın geleceği, bilgi ve bilim için ışık olmuş, emek vermiş tüm öğretmenlerimize saygıyla…

Bir cevap yazın