Türkçe Yama

Tomb Raider ekibi, Xbox özel oyunu Perfect Dark’ı geliştirecek

Tomb Raider ekibi, Xbox özel oyunu Perfect Dark’ı geliştirecek, Oyun severler için Tomb Raider ekibi, Xbox özel oyunu Perfect Dark’ı geliştirecek ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Tomb Raider ekibi, Xbox özel oyunu Perfect Dark’ı geliştirecek ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Tomb Raider ekibi, Xbox özel oyunu Perfect Dark’ı geliştirecek

Tomb Raider ile Marvel’s Avengers oyunlarının arkasındaki ekip ve Square Enix’e ait bir stüdyo olan Crystal Dynamics, Microsoft tarafına ait bir stüdyo olan The Initiative’in yeni oyunu Perfect Dark için yeni bir ortaklık açıklamaldu. The Initiative ve Crystal Dynamics’in bu yeni ortaklığı ile, iki stüdyo birlikte çalışacak.

Tomb Raider ekibi, Xbox özel oyunu Perfect Dark’ı geliştirecek

Twitter üzerinden, ”Perfect Dark güncellemesi! Tomb Raider gibi karakter odaklı oyunların arkasındaki birinci sınıf bir ekip olan Crystal Dynamics ile, bu birinci şahıs casus-gerilim oyununu yeni bir nesle taşımak için ortaklık yapıyoruz.” şeklinde bir açıklama ile, ortaklığı resmî olarak duyuran The Initiative ekibi, serinin takipçilerini bi hayli heyecanlandırmış gibi gözüküyor.

Tomb Raider ekibi, Xbox özel oyunu Perfect Dark'ı geliştirecek

Xbox’un The Initiative ekibi, Los Angeles merkezli yeni bir stüdyo. Henüz herhangi bir oyun piyasaya sürmemiş olan stüdyo, Tomb Raider serisinde çalışan ve Crystal Dynamics’te on yıl geçiren Darrell Gallagher aracılığıyla yönetiliyor. Ayrıca, The Initiative’in Daniel Neuburger’i, önceden Crystal Dynamics’te de çalışmış. Stüdyo, bunun yanı sıra BioWare, Sony Santa Monica, Blizzard ve daha fazla ünlü stüdyolardan bazı eski yeteneklere de sahip. Oyunun, dokuz ay önce YouTube’da yayımlanmış olan açıklama fragmanına aşağıdan varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu