Apk indir

Toca Life Hospital Apk Mod İndir

Toca Life Hospital Apk Mod İndir, APK uygulama sitemizde Toca Life Hospital Apk Mod İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Toca Life Hospital Apk Mod İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Toca Life Hospital Apk Mod İndir

Toca Life Hospital Apk Mod İndir

Toca Life: Hospital ile yoğun bir tıp merkezinin heyecanını yaşayın! Bebeklerin doğumuna tanıklık edin, hastaları tedavi edin ve hatta sevdiklerinize veda edin. Toca Life: Hospital, yaşamın acı tatlı anlarını kendiniz oynayarak göreceğiniz bir yer.

HAYAT DÖNGÜSÜNÜ YAŞAYIN

BAŞLANGIÇ
Bir bebeğin dünyaya gelmesi biraz ürkütücü ve asıl heyecan dolu olabilir! Toca Lifeta yeni doğan bebekleri karşılarken yaşanan heyecanı paylaşın! Aile üyeleri ve hastane elemanı bu kundaklanmış, tatlı minikleri sevebilir ve bakımlarını yapabilir.

SON
Hastanelerde arada birüzücü anlamış olur da yaşanır. Toca Life: Hospitaldaki veda odası, sevdiklerinize huzurlu bir ortamda veda etme şansı veriyor.

VE ARADA KALAN HER ŞEY
Toca Life: Hospital sıhhat kontrolleri, röntgenler ve hastanede gün boyunca yaşanan her şey ile alakalı uydurma hikayeler yahut reel hikayeler anlatmanıza olanak sağlıyor.

BEŞ KATTAKİ ÜNİTELERİ KEŞFEDİN
Zemin katta, garajdaki ambulansın sirenini çalın yada gizemli makinenin şifresini çözerek gizli laboratuvarın kapılarını açın! Giriş katında, resepsiyonda kayıt yaptırın ve bekleme salonunda oturun yahut kafeden bir atıştırmalık alın. Tedavi katında hastaların teşhisi için aletler, numunelerin kontrol edilmesi için bir laboratuvar ve bir ameliyathane bulunur. Aile bakım katında yalnızca çocuklar için bir ünitenin bunun yanında ultrason makinesi, beşik ve yeni dünyaya gözlerini açan bebeklerin olduğu bir gebe ünitesi mevcuttur! Genel bakım katındaki hastalar, yaşamı derinlemesine düşünmek için zen bahçesini ziyaret edebilir. Ve bir yakınınız öldüğünde, veda odasında ona son kere veda edebilirsiniz.

ÖZELLİKLER
– Beş katı keşfedin: zemin, ana giriş, laboratuvar ve tedavi, aile bakım ve genel bakım.
– Büyük asansörle karakterleri bir kattan diğerine taşıyın.

Toca Life: Hospital Apk Full indir

– Bebek mi geliyor? Hamile hastayı ultrason makinesiyle muayene edin!
– Ayy, yeni dünyaya gözlerini açan bebekler: Bebekleri dünyaya getirin!
– Tomografi makinesini ve röntgen cihazını tercih ederek hastalara teşhis koyun!
– Tıbbi ekranda ameliyat olan hastaların yaşamsal organlarına bakın.
– Gerçek hastanede bulabileceğiniz tüm aletleri kullanın: sedye, bandaj, koltuk değneği, hastane yatağı, tekerlekli iskemle ve dahası!
– Gizemli makinenin şifresini çözerek gizli laboratuvarı keşfedin!
– Veda odasında refah bulun ve sevdiklerinize veda edin.
– Dramatik hastane temasından dinlendirici, hafifçe bir melodiye uzanan doğru müzikle hikayeniz için atmosferi belirleyin.

TOCA BOCA HAKKINDA
Toca Bocada çocukların hayal enerjisini ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı bulunmasına ve istedikleri şahıs olmasına yardımcı vermek için ürünlerimizi evlatların bakış açısına nazaran tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 150 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar yer ediniyor ve keyifli, güvenli, aleni uçlu oyun tecrübeleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz ile ilgili daha çok bilgiyi tocaboca.Com adresinden alabilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Gizlilik oldukca ciddiye aldığımız bir konudur. Bu mevzularda daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız gizlilik politikamızı okuyun: http://tocaboca.Com/privacy

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu