Titans Cilt 1 – Wally West’in Dönüşü pdf oku indir

1
Titans Cilt 1 – Wally West’in Dönüşü pdf oku indir

Titans Cilt 1 – Wally West’in Dönüşü pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Çizgi Roman Kitapları türünde çıkarılan Titans Cilt 1 – Wally West’in Dönüşü kitabını paylaştık. 168 sayfadan oluşan Titans Cilt 1 – Wally West’in Dönüşü kitabının yazarı ise Dan Abnett‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Titans Cilt 1 – Wally West’in Dönüşü oku indir. Titans Cilt 1 – Wally West’in Dönüşü pdf indir yandex, Titans Cilt 1 – Wally West’in Dönüşü pdf indir idefix, Titans Cilt 1 – Wally West’in Dönüşü PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Titans Cilt 1 – Wally West’in Dönüşü Pdf indir

Titans Cilt 1 – Wally West’in Dönüşü Kısa Özet

Bir Zamanlar Onlar Genç Titanlardı…

Onlar hem kahraman hem de ömür boyu arkadaştılar. Onları bir arada tutan özel bir kıvılcım vardı. Yıldırım çarpması gibi nadir rastlanır bir şeydi. İstemekle değil fakat bulunacağı varsa olurdu.

Sonra her şey anı oldu. Zamanla bu anı da zayıfladı. Alındı. Çalındı. Parçalandı ve geriye hatırlayan tek kişi kaldı.

İsmi Wally West. geçmişte o Çocuk Flash’tı. Şimdiyse bilinmeyen bir evrenden gelen ve eski dostlarını hayal dünyasından uyandırıp onları müthiş kılan aralarındaki bağı tekrar tesis edecek bir mülteci.

Nigthwing. Donna Troy. Tempest. Arsenal. Lilith. Tümü ya tekrar bir araya gelip hafızalarını silen düşmanı mağlup edecek veya tümüyle silinip gidecekler. Büyük olay olan Dc Universe: Rebirth #1’den devam eden, tarihin en iyi genç kahramanlardan oluşan takımı Tıtans Cilt 1: Wally West’in Dönüşü’nde tekrar doğuyor! Bu ciltte Dan Abnett’in yazdığı, Brett Booth’un ve Norm Rapmund’un çizdiği Tıtans #1-6 ve Tıtans: Rebırth #1 toplanmıştır!

Bir cevap yazın