The Sun Key of Heaven Mega Hileli MOD APK [v0.6] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

The Sun Key of Heaven Mega Hileli MOD APK [v0.6] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak AGaming+ tarafından yayınlanan 445MB boyutundaki The Sun Key of Heaven Mega Hileli MOD APK [v0.6] indirme linkini sizler için paylaştık. The Sun Key of Heaven Mega Hileli MOD APK [v0.6] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve The Sun Key of Heaven Mega Hileli MOD APK [v0.6] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

The Sun Key of Heaven Mega Hileli MOD APK [v0.6]

The Sun Key of Heaven Mega Hileli MOD APK [0.6] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kıyamet sonrası acımasız bir dünya çapında, radyasyon, açlık ve hastalıkla dolu bir dünya çapında RPG unsurlarına sahip bir aksiyon oyunu.

The Sun Key of Heaven 0.6 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Menü MODU
  2. Sonsuz para hilesi
  3. Sonsuz mermi hilesi
  4. Sonsuz dayanıklılık hilesi
  5. Ölümsüzlük.

Full – Tam Sürüm. 0.59 TL değerinde olan bu oyun bedava

Kurulumu : SAI uygulamasını kurduktan sonra oyunun kurulumu yapabilirsiniz.

The Sun Key of Heaven, oyuncuların kıyamet sonrası bir dünyaya girdiği ve insanlar ve canavarlar etrafında dönen bir savaş yaşadığı bir oyundur. Düşmanlarınız tamamen çeşitli olacak ve oyundaki durumun nedenini bileceksiniz. Ayrıca açık dünya kişiliği ile oyuncular etraflarındaki nesnelerle etkileşime girecek ve gözlerinin önünde beliren düşmanlara karşı savaşmak için gerekli bir çok eşyayı bulacaklar.

The Sun Key of Heaven v0.6 MOD APK

Oyuncuların The Sun Key of Heaven‘da yaşadıkları hikaye, güneşin Dünya’ya büyük miktarda enerji saldığı ve bireylerin hayatlarını etkilediği 2050 senesinde geçiyor. Ülkelerin çatışmasının da nedeni budur. Güneş tarafından ne bulunacağını öngörmelerine rağmen, bölgesel nedenlerle birbirlerine saldırmaya sürdüler. Bir süre sonra her şey mahvolmaya zorlandı ve dünya kıyamet çağına girdi.

The Sun Key of Heaven Para Hilesi

Nükleer savaş başlatılmış ve radyasyonun yol açtığu doğal olaylar insanları kuvvetli bir biçimde etkilemiş ve hayatlarını almıştır. Lakin sığınakta gizli tutulan kişi hayatta kaldığı için şanslıydı, fakat yiyecek rezervleri de zamanla tükendi. Sığınma evinden ayrıldıktan sonra, tüm poblemlerin silahlarla çözüldüğü için önceden yaşadıkları yer artık sabit değildir ve bir kurtarıcının ortaya çıkacağına ve onları kurtaracağına inanılmaktadır.

The Sun Key of Heaven Mermi Hilesi

The Sun Key of Heaven’da oyuncular tecrübelerine yeraltında ve bi hayli geniş bir odada ekranlara geleceklar. Oyunun başındaki işiniz basit; bu oyunun dünyasında yaşanan tehlikelere karşı hayatta kalmak için bir temele sahip olmak için gerekli eşyaları ve ekipmanları bulmaktır. Karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve sahip olduğunuz fikir değişikliği ile oyundaki hangi unsurlarla etkileşime girebileceğinizi algılayacaksınız.

The Sun Key of Heaven Ölümsüzlük Hilesi

Herhangi bir nesneye kafa yorduğunuzda ve onun ele dönüştüğünü gördüğünüzde, içindeki eşyayı alabileceğinizi bilebilirsiniz. Yani zihni hala biliyorsan, o zaman başka şeyler aramaya devam edeceksin. Zihin, renk değişimi yoluyla nesnenin dost mu düşman mı olduğunu ayırt etme işlevine sahiptir. Yeşil senin müttefik kişiliğin ve onunla etkileşime geçebilirsin. Kırmızı, size saldırmaya hazırlanmış olacak hedeftir.

The Sun Key of Heaven Apk Hile

The Sun’ı başlattığınızda, oyuncular sığınak unsurlarıyla etkileşime girecek ve müttefiklerinin üssüne çıkacaklar. Hala gerekli eşyaları arıyor olacaksınız ve bir noktada bir tabancanız olacak. Aldığınız cephane miktarı nispeten mütevazı ve düşmanlarınızı doğru ve dikkatli bir biçimde alt etmek için dikkatli olmanız gerekecek. Düşmanlarınız iki kategoriye ayrılıyor: Radyasyonla bozulanlar ve hayatta kalanlar düşman.

The Sun Key of Heaven Apk indir

Uzaktan gözlemlemenize kolaylık sağlayan dürbün her zaman yanınızda olacak yardımcı bir araç. Dürbünün merkezi de, oyunu deneyimlerken düşmanı oluşturmanıza ve bir strateji edinmenize yardımcı olmak için tamamen değiştirilebilir. Aynı zamanda, bu oyunda heyecan verici bir nokta, düşmanlarınızı kışlalara çekecek ve böylece diğer müttefik karakterlerin onlara saldırmanıza yardımcı olabilmesidir. Elbette, bir tabanca bir çok mutasyona uğramış köpeği öldüremez.

The Sun Key of Heaven indir (MOD, Mega Menü)

Bir önceki android oyun

Diamond City Idle Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın