The Escapists 2 Pocket Breakout Para Hileli MOD APK [v1.10.681181] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

The Escapists 2 Pocket Breakout Para Hileli MOD APK [v1.10.681181] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Team 17 Digital Limited tarafından yayınlanan 382MB boyutundaki The Escapists 2 Pocket Breakout Para Hileli MOD APK [v1.10.681181] indirme linkini sizler için paylaştık. The Escapists 2 Pocket Breakout Para Hileli MOD APK [v1.10.681181] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve The Escapists 2 Pocket Breakout Para Hileli MOD APK [v1.10.681181] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

The Escapists 2 Pocket Breakout Para Hileli MOD APK [v1.10.681181]

The Escapists 2 Pocket Breakout Para Hileli MOD APK [1.10.681181] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. U.S.S. olarak yeni bir hapishane güncellemesine hazır olun.

The Escapists 2 1.10.681181 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız enerji hilesi
  3. Sınırsız para hilesi

Oyun Full Sürümdür. 47.99 TL olan bu oyun bedava

The Escapists 2, tehlikeli suçluların tutulduğu bir yer olduğunda burada asla rahat değildir. Yine de çok yetersiz çünkü sesi olmayan masum bireylerin da yeri. Ya masum bir insansanız, ama biri haksız bir cinayetle suçlanıp idam edilseydiniz? Elbette haksız ve öfkeli olacaksınız, değil mi? Öyleyse bu oyunla kaçalım. Bu, masum insanlarla kaçabilmek için en son strateji oyunudur ve bunun yanı sıra The Escapists 1’in başarısının bir devamıdır. Haydi keşfedelim, deneyimleyelim ve kaçıp kurtulamayacağımızı görelim.

The Escapists 2 v1.10.681181 MOD APK

The Escapists 2‘de oyuncular, dünyanın en katı hapishanesinde hapsedilen mahkumlar olmak için enkarne olacaklar. Hikaye, geçmişte, şehirde bir gangster çetesi için çalışmayı reddettiğinizde, sizden sonuna kadar intikam almaya çalıştıkları ve bu bireylerin size getirdiği sonuçların cinayetten ölüm cezası almasıdır. masum olsan bile. 

The Escapists 2 Para Hilesi

Bu, bir hapishaneden kaçmak manasına gelmeyen keyifli, keyifli, zorlu bir sandbox strateji deneyimidir. Yüzlerce özelleştirme seçeneğiyle kendi eşeğinizi yaratın, tek başınıza gidin yahut yerel çok oyunculu modda nihai kaçış için en fazla 3 arkadaşınızla plan yapın! Ama bu kaçış tamamen faydalıdır çünkü eğer günah yoksa, neden bu cehennemde ölmek zorunda kalsın ki?

The Escapists 2 Enerji Hilesi

Yani asıl göreviniz, ölüm cezanızın infaz edildiği günden önce bu yerden kaçmanın bir yolunu bulmak. Lakin bu kaçış planı basit değildir; her zaman sıraya girme, yemek yeme, katılım, çalışma, egzersiz yapma gibi cezaevinin katı kaidelerina ve genel faaliyetlerine uymak zorundasınız. The escapist 2 apk Dayı oyununda mahkumlar her zaman size ve diğer mahkumlara dikkat edeceklerdir. Bu nedenle, size bakarken bakışlarını görmezden gelmelerine izin vermek normaldir.

The Escapist 2 apk hilesiz

Hapishanede, gardiyanlar her zaman sıkı bir gözetim altındadır ve her birine değişik bir görev verirler; Muhafızlar tarafından verilen görevleri yaptığınızda cömert bonuslar da alacaksınız. Aynı zamanda görevleri oynayıp para aldığınızda da iyi ilişkiler kuruyor ve böylece 3’lü bir grup oluşturuyor ve birlikte müthiş kaçış planları oluşturuyorsunuz. Lakin, devam etmeden önce planınızı başka birinin bilmesine izin vermemek en iyisidir. Üç birinin birlikte çalışarak ve gardiyanların fark etmemesi için kendi işaretlerini söyleyerek birbirleriyle tartışmaları gerekiyordu.

The escapist 2 apk 2021

Zaman kazanmanız gerekir; Normal aktivitelere katılmanın bunun yanında, biraz boş zamanınız var, bunu tüm hapishanenin arazisini keşfetmek, kapıları, çatıdaki gizli evleri ve tünelleri aramak için kullanın ve planı başarıya doğru bir adıma dönüştürmeye yardımcı olun. Tünel kazmanıza yahut çatıyı demirle kesmenize yardımcı olmak için sahip olduğunuz araçlardan faydalanabilirsiniz… Hem basit hem de akıllıca talimatlar vermeniz tavsiye edilir, böylece başkaları kazabileceğinizi düşünmez. Boru bu biçimde geçirilir.

The Escapists 2 apk indir

Tüm bakışları üzerine çekmek için yaratılan tüm yeni özelliklere sahip bağımlılık yapan bir hapishane simülasyon oyunu, bağımsız sanal alanların çılgınlığı ile özenle seçilmiş 13 hapishane. Görevi yerine getirdiğinizde gardiyanların size ödediği para, ardından satın almak, ticaret yapmak ve düzinelerce el yapımı kombinasyon oluşturmak için gereken eşyaları elde etme yolunuzu yenmek için kullanın Kaçış desteğinize sürüklenebilir, ufak bir sopa;… Sağlığı egzersiz yapmak için zaman yaratmak, bu görevi yerine getirmek için sağlam bir vücudu dönüştürmek.

The Escapists 2 Hile Apk

Harita sayısı ve oyun modları diğer oyunlara göre daha zengindir. Her biri benzersiz özelliklere ve farklı mimari yapılara sahip, en kolay, en bi hayli hızlı ve en bi hayli hızlı çıkış yolunu bulmak için onu kullanmanızı gerektiren, keşfetmeniz için 13 hapishane var. Bunun bizi iyi koruyan doğru bir davranış olduğuna ve kötü olmadığına inanıyoruz çünkü bizler kendilerini cehenneme satmayı kabul etmeyen ve yaşamı özgürce yaşamak isteyen masum insanlarız. Ayrıca oyunun yeniliğini, heyecanını ve çekiciliğini keşfedelim. Size her zamankinden daha keyifli bir deneyim sunmayı vaat ediyor. Birlikte savaşın ve etkili kaçışı tamamlamanın akıllıca yollarını bulun.

The Escapists 2 Pocket Breakout indir (MOD, Sınırsız Enerji / Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Survival Games Zombie APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın