Türkçe Yama

The Elder Scrolls Online Deadlands Kasım 2021de geliyor

The Elder Scrolls Online Deadlands Kasım 2021de geliyor, Oyun severler için The Elder Scrolls Online Deadlands Kasım 2021de geliyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde The Elder Scrolls Online Deadlands Kasım 2021de geliyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

The Elder Scrolls Online Deadlands Kasım 2021de geliyor

The Elder Scrolls Online Deadlands DLC paketi 1 Kasım 2021’de oyuna eklenecek. 12 Ekim tarihine kadar sürecek olan Bounties of Blackwood etkinliği ise Mehrunes Dagon’un “Deadlands”‘ine, yani alev ve yıkım dolu diyarlarına yolculuk etmeden önce hikayeyi Deadlands paketine bağlayacak.

The Elder Scrolls Online Deadlands önce PC platformuna ardından konsollara çıkacak

ESO: Deadlands eklenti paketi oyuncuları The Burn, The Sever ve gizemli şehir Fargrave’e ve en sonunda Mehrunes Dagon’a, özellikle Elder Scrolls IV: Oblivion’da akıllarda yer etmiş kötüye götürecek.  Ayrıca yine Oblivion oynamış oyunculara tanıdık gelebilecek bölgeler Deadlands’de yer alabilir. Deadlands paketinin gelişi ile birlikte ESO’nun Gates Of Oblivion hikayesi de tamamlanmış olacak.

The Elder Scrolls Online Deadlands

ESO oyuncuları Gates of Oblivion hikayesi boyunca, bahsi geçen Deadlands diyarına dair ufak hikaye kırıntılarıyla karşılaşmışlardı. Kırıntıları verilen hikaye kurgusu Deadlands ile doruk noktasına ulaşabilir. Bounties of Blackwood etkinliği sırasında, Crown Store’dan satın alınıp başlatılabicek olan An Apocalyptic Situation, görevi ile hikaye Deadlands’e bağlanacak.

The Elder Scrolls Online: Deadlands 1 Playstation ve Xbox platformlarına 16 Kasımda gelecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu