The Day Before çıkış tarihi ve yeni oynanış videosu

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

The Day Before çıkış tarihi ve yeni oynanış videosu, Oyun severler için The Day Before çıkış tarihi ve yeni oynanış videosu ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde The Day Before çıkış tarihi ve yeni oynanış videosu ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

The Day Before çıkış tarihi ve yeni oynanış videosu

The Day before çıkış tarihi sonunda bilgisi verildi. İlk yayına giren videosu ile oyun sektörünün o dönem en fazla konuşulan yapımlarından biri olmayı başaran The Day Before, yapılan açıklamaya göre 21 Haziran 2022’de rafları süsleyecek. Teknik demo gibi görünen ve gerçek olmaktan uzak olacak kadar güzel gözüken The Day Before oynanış videosunda bu sefer çok daha yüksek detaya yer verildiğini göze çarpıyor. 

The Day Before çıkış tarihi 21 Haziran 2022 olarak bilgisi verildi

The Day Before çıkış tarihi ve yeni oynanış videosu

FNTASTIC aracılığıyla geliştirilen ve yayıncılığını MYTONA’nın yaptığı The Day Before için yayına giren yeni oynanış videosunda farklı mekanlara yer verilmiş. Daha önce gördüğümüz gibi şehrin sokaklarına yaşanan çatışmalar dışında iç mekanlara ve yine araç sürüş enerjiklerinin olduğu daha kapsamlı arazilere dikkat çekildiğini göze çarpıyor.  Kıyamet sonrası bir senaryoya sahip olan oyunun Amerika’da geçeceğini de hatırlatalım.

Yapım ekibi bunun bunun yanında bu yeni video ile birlikte oyunun atmosferi hususunda bazı açıklamalarda da bulunmuş. Zaten ilk videosundan beri oyunun The Division serisine bi hayli benzediğini görmüştük. Yapılan bilgilendirmede da The Division ve The Last of Us oyunlarının bir karışımı gibi bulunacağı belirtilmiş. Co-op olarak oynayacağımız yapımda PVE işleyişi dışında PvP enerjikleri de bi hayli mühim olacak. 

Oyunun dört dakikayı aşan yeni videosuna ve önceden yaptığımız ilk bakış videosuna aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın