Türkçe Yama

TES V: Skyrim’e 132 yeni yaratık ve 35 yeni bölge eklendi

TES V: Skyrim’e 132 yeni yaratık ve 35 yeni bölge eklendi, Oyun severler için TES V: Skyrim’e 132 yeni yaratık ve 35 yeni bölge eklendi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde TES V: Skyrim’e 132 yeni yaratık ve 35 yeni bölge eklendi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

TES V: Skyrim’e 132 yeni yaratık ve 35 yeni bölge eklendi

Daha önce farklı emsallarini görmüş olsak da mod hadiselerinı coşturan en mühim oyunların başında The Elder Scrolls V: Skyrim geldiğini aktarabiliriz. Çıkışı üzerinden hemen hemen 10 yıl geçen Skyrim için yeni ve enteresan modlar gelmeye sürdürmekte. Daha önce tek başına değişik bir oyuna bile imza atılan Skyrim için yeni yaratık ve bölgeler eklenen bir mod daha yapıldı.

TES V: Skyrim’e 132 yeni yaratık ve 35 yeni bölge eklendi

Mihail kod adlı mod yapımcısı The Elder Scrolls V: Skyrim için yeni ve bir o kadar da başarılı bir mod paylaşımı yaptı. Bu mod ile birlikte Skyrim’e Minotorlardan Goblinlere kadar bir çok yaratığın eklendiği ve yeni bölgelere gidebileceğimiz yenilikler ekleniyor. Yapılan bu mod oyun 132 yeni yaratık, 22 silah, 11 büyü, 41 yeni içerik ve 35 yeni bölge ekliyor. Ayrıca mod yapımcısı Dark Fantasy Pack adlı yeni bir güncelleme üzerinde çalıştığını da açıkladı. Bu içerik ile birlikte oyuna karanlık fantezi evrenine daha bağlı olan yaratıkları ve varlıkları eklenecek.

Sadece Skyrim Legacy Edition için kullanılabilen bu mod için yakında zamanda Skyrim Special Edition için bir sürüm ekleneceği de belirtilmiş. High Fantasy Pack- Mihail Monsters and Animals isimli modu buradan indirebilirsiniz. 

TES V: Skyrim'e 132 yeni yaratık ve 35 yeni bölge eklendi

TES V: Skyrim'e 132 yeni yaratık ve 35 yeni bölge eklendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu