Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Telegram Messenger Download, we have shared the Telegram Messenger Download application for you on our APK download site. Telegram Messenger Download download link in our article..

Telegram Messenger Download

Rate this post

Telegram dünyanın en büyük iletişim araçlarından biridir. Sevdiklerinizle, dostlarınızla anında yazılı ve görüntülü iletişim kurmanızı sağlamaktatır. Telegram’ın bazı yeni detaylarını siz değerli okurlarımıza anlatmak istedik.

Özel Bildirim Sesleri
Artık herhangi bir sesi bir bildirim sesine dönüştürebilir; en sevdiğiniz müziklerden ve hatta memlerden (ve miyavlardan) özel ikazlar oluşturabilirsiniz. Bir kısa ses dosyasını yahut sesli mesajı herhangi bir sohbete atayabileceğiniz bildirim sesi listenize anında eklemek için sohbetteki dosyaya veya sesli mesaja dokunun.

Özel Sessize Alma Süreleri

Telegram kullanıcıları senelerdır, bildirimlere ara vermek için 8 saat yahut 2 gün gibi süreler boyunca sohbetleri geçici olarak sessize alabiliyorlardı. Bundan böyle bildirimleri, öğle uykusunun uzunluğu yahut uzun tatilin uzunluğu gibi belirli bir zaman için duraklatabilirsiniz.

Profillerde Yeni Otomatik Silme Menüsü

Otomatik Silme, bir sohbeti daha gizli yahut daha az karmaşık hale getirmek için herhangi bir sohbette etkinleştirilebilir. Artık 2 gün, 3 hafta, 4 ay ve daha fazlası gibi esnek zamanlayıcı ayarlarını etkinleştirmek ve desteklemek için daha az dokunuş gerekiyor.

İletilen Mesajlardaki Yanıtlar

Telegram, yanıtları gezinmek için kolay ve verimli hale getiren ilk uygulamaydı (2015). Herhangi bir mesajı cevaplamak için mesajı sola kaydırın. Yanıtınız, orijinal mesaja anında atlamak için dokunabileceğiniz ufak bir önizleme içerecektir.Bu aynı yanıt önizlemeleri, artık mesajları diğer sohbetlere iletirken de dahil edilir, böylece herkes iç şakalarınızın tam bağlamını görebilir.

Bir cevap yazın