Telefon Eşlikçiniz – Windows bağlantısı Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Telefon Eşlikçiniz – Windows bağlantısı Apk İndir, APK uygulama sitemizde Telefon Eşlikçiniz – Windows bağlantısı Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Telefon Eşlikçiniz – Windows bağlantısı Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Telefon Eşlikçiniz – Windows bağlantısı Apk İndir

Telefon Eşlikçiniz – Windows bağlantısı Apk İndir

Telefonunuzu seviyorsunuz. Bilgisayarınız da seviyor. Telefonunuzdaki sevdiğiniz her şeye doğrudan bilgisayarınızı tercih ederek anında ulaşım sağlayın. Başlamak için, Android telefonunuza Telefon Eşlikçiniz – Windows bağlantısı uygulamasını yükleyin ve bunu Windows 10 bilgisayarınızdaki Telefonunuz uygulamasına bağlayın.

Metin iletilerini görüntülemek ve cevaplamak, çağrı yapmak ve almak* ve daha fazlasını doğrudan bilgisayarınızda yapmak için Android telefonunuzu ve bilgisayarınızı bağlayın.

Gerçek zamanlı mobil bildirimleri bilgisayarınızda alarak ve yöneterek yaşamınızı takip edin.

Telefonunuz ve bilgisayarınız içinde sık kullandığınız fotoğrafları paylaşarak e-postayla kendinize resim göndermeyi geçmişte bırakın. Telefonunuza dokunmadan fotoğrafları kopyalayın, düzenleyin ve hatta sürükleyip bırakın.

Seçili** Samsung telefonlarında bunun bunun yanında kablosuz olarak telefonunuzdan bilgisayarınıza (ve tersi biçimde) dosyalarınızı sürükleyip bırakabilir ve hatta sevdiğiniz mobil uygulamalara bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz.

Telefonunuz uygulamasının özellikleri:
• Bilgisayarınızdan davet yapın ve alın*
• Android telefonunuzun bildirimlerini bilgisayarınızdan yönetin
• En sevdiğiniz mobil uygulamalarınıza** bilgisayarınızdan erişin
• Bilgisayarınızdan metin iletilerini okuyun ve yanıtlayın
• Bilgisayarınız ve telefonunuz içinde dosyaları sürükleyin**
• Bilgisayarınız ve telefonunuz içinde içerik kopyalayıp yapıştırın**
• Bilgisayarınızdan telefonunuzdaki fotoğraflara anında erişin
• Bilgisayarınızın daha büyük ekranını, klavyesini, faresini ve dokunmatik ekranını tercih ederek bilgisayarınızdan telefonunuzla etkileşimde bulunun.

Daha iyi bir tecrübe için Surface Duo ve seçili Samsung mobil cihazları ile tümleştirilmiştir
• Surface Duo ve seçili Samsung modelleri, tümleşik Windows bağlantısına haizdir ve Play Store’dan ek tatbik indirmek gerekmez. Desteklenen cihazların listesini görüntüleyin: aka.Ms/ypltwdevices
• Windows bağlantısını Hızlı Erişim tepsisinde bulacaksınızdır (erişmek için ekranınızın üst bölümünden aşağı sürükleyin).

Telefon Eşlikçiniz – Windows bağlantısı Apk Full indir

Aka.Ms/ypltwdevices).

* Çağrılar, Mayıs 2019 güncelleştirmesini yada sonraki bir sürümü çalıştıran ve Bluetooth özelliği olan bir Windows 10 bilgisayarı gerektirir.

** Sürükle ve bırak, Telefon monitörü ve Uygulamalara ulaşım, uyumlu bir aygıt (aka.Ms/ypltwdevices) ve Ekim 2019 güncelleştirmesini yada sonraki bir sürümü çalıştıran bir Windows 10 bilgisayarı gerektirir. Birden fazla uygulama deneyimi, Mayıs 2020 Güncelleştirmesi yahut sonraki bir sürümü çalıştıran ve minimum 8GB RAM’e haiz bir Windows 10 bilgisayarı gerektirir.

Bu uygulamayı yükleyerek Microsoft Kullanım Şartlarını https://go.Microsoft.Com/fwlink/?LinkID=246338 ve Gizlilik Bildirimini https://go.Microsoft.Com/fwlink/?LinkID=248686 kabul etmiş olursunuz

İleride hangi özellikleri görmek istediğinizi bizlere bildirmek için Telefonunuz uygulamasındaki yahut Telefon Eşlikçiniz uygulamasındaki ayarlarda quot;Geri bildirim gönderquot; seçeneğini belirleyin.

Bir cevap yazın