Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Taş Sepeti Apk İndir, APK uygulama sitemizde Taş Sepeti Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Taş Sepeti Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Taş Sepeti Apk İndir

Taş Sepeti Apk İndir

Doğal Taş Tasarım, 2013 senesinde Selin ÖZTUNCAY aracılığıyla kurulmuş İstanbul merkezli bir firmadır. Firma sahibi; 1987 doğumlu, evli, bir çocuk sahibi ve doğal taş uzmanıdır. Reiki ve meditasyon uygulayıcısı olarak yurt içinde bir çok faaliyet ve seminerlere katılmaktadır.

Taşları insana özel seçip, pozitif enerji ile tasarlayarak, kıymetli üyelerine ulaştırmaktadır. Güvenli alış veriş sistemini toplumsal medya ile buluşturarak, E-Ticaret sistemine taşıyan firmamız; el emeği ile insana, burca ve rahatsızlığa göre hususi taş önerileriyle üyelerine takı ve obje seçenekleri sağlamaktadır. Gerekli durumlarda meditasyon ve bilinçaltı olumlamalarında parasız yardımcı vermektedir

Kullanılan taşların tamamı 1.

Taş Sepeti Apk Full

Boyalı ve yapay taşlar kullanılmamaktadır. Satış sonrasında süresiz danışmanlık ve tadilat hizmeti verilmektedir. Bu hizmeti veren Türkiyede tek firmadır. Amacın yalnızca satış olmadığına inanarak çıktığı bu yolda, Güven – Sevgi – Pozitif Enerji kapsamı içinde, satın alan tatminiyeti esaslı hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın